Ökokuckó

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hn, Módosítva: 2016. március 25.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1790 Ft

Ár: 1 790 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Több kiszerelésben, tömbben és tégelyben.
Ár: 1790 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Nagyobb, 250ml-es és 600ml-es kiszerelésben is kapható webáruházunkban!

Miruska

2020. január 27.

Még csak most kezdtem használni, így hosszútávú tapasztalataim nincsenek. Az illata nekem nem jön be, de eltekintek tőle cserébe a jótékony hatásaiért, amiket hallani róla. A testhő hatására olvad, így el lehet kenni, de szerintem én picit megmelengetem, hogy olvadtabb legyen. Én egész testre kentem, még az arcomra is. Teljesen jól fogadta a bőröm. Bizakodó vagyok a közös jövőt illetően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Ascyra

2019. június 18.

Jöttem, hogy istenítsem egy kicsit, látom, nagyon kevesen értékelték. Bánatomra. Ez egy csodaszer. Tök mindegy, hogy Te, kedves olvasó elhiszed-e vagy sem. Tapasztaltad? Ha igen, akkor egyetértesz (úgyis), ha nem, akkor tedd meg, hogy az érzékeny bőrödre, a napégésre, gyantázás vagy borotválkozás után, télen éjszakára és nappalra, nyáron éjszakára, egyébként smink alá, krémalapanyagnak, kézkrémnek, lábkrémnek, sarok,- és könyökpuhítónak, ajakírnek, terhességi striák ellen, narancsbőr ellen, bőrnyugtatónak, sebkenőcsnek, hajpakolásnak, körömágybőrre, kipirosodott mellbimbóra, viszketés ellen - kipróbálod.
Nézd meg az árát.
Kend fel.
Illatold meg.
Élvezd, és adj hálát, hogy a természet megajándékozott vele.

Minden - MINDEN - vegyszeres cuccomat kiírtottam a fürdőből, e krém miatt. Leginkább ezt, az Ökokuckó Shea Vaját használom, de érte konkrétan rajongok, mert olcsó és finomítatlan, igazi Shea illatú, hatalmas adag. A felirat már rég lekopott a matricákról, több, mint másfél éve megvan, hűvösben, a tizede fogyott el. A ráncaim nem gyarapodnak, a szemem nem karikás - mit kell még írjak? Nincsenek rá szavak. Kötelező darab otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Nézd meg az árát.
Kend fel.
Illatold meg.
Élvezd, és adj hálát, hogy a természet megajándékozott vele.

Daphnevagyok

2017. június 7.

Nedves arcbőrre és fürdés után használom testápolóként.A bőröm nagyon szereti, és ez a tégely elég sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

vfejes

2015. október 14.

Huuu. Nagyon hamar meggyőzött... Imádom
Update:2015.10.14. Két nap alatt 80%-bán levitte a szemkörnyéken levő ekcémát ( v kontakt dermatitisz?) Sima, finom krém, enyhe füstös illattal (én kedvelem). Pók utcánál az ovi mögött van az egyik bolt, ott vettem és nagyon boldoggá tett, életmentő . Kb. annyira fájt már h sírni tudtam volna. Love

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Huuu. Nagyon hamar meggyőzött... Imádom

mstindigo

2014. szeptember 24.

Nagyon szuper sheavaj, nekem a kedvencem. A Mosó Mamisnál jobb, de ez kétszer annyiba kerül, és nem tud -sajnos- kétszer annyit, szóval nem szoktam ezt már megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)