Ökonet

Ár:   1000 Ft és 6500 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   500 ml és 5 liter   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboferenclaszlone, Módosítva: 2019. december 9.

Ár:   1000 Ft és 6500 Ft
Kiszerelés:   500 ml és 5 liter
Kategória:   Szappanok

Kiváló tusfürdő és kézmosó, előnyös korpás fej mosására, de folttisztító tulajdonsággal is bír. Az extrém száraz, túlérzékeny bőrű egyének ideális bőrápolószere. Mosásra és tisztításra is kiválóan alkalmas, többek közt Glicerin, Aloe Vera és Kamilla kivonattal.

Forianka

2019. március 11.

A gyermekem keze lett ekcémás az oviban használt egyéb szappanoktól, itthonra ezt veszem, remekül bevált és a gyógyszertárban is kapható. Talán annyi a hátránya, hogy elég erős, harsány az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

vavyana

2019. március 3.

Már jó ideje használom az 5 literes kiszerelést fürdéshez, samponként, mosogatáshoz, mosáshoz. Nekem bevált. Nem szárítja a bőrömet és remekül tisztít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Kitti06

2018. november 19.

Nagyon jó, szuperül tisztít. Barátomnak sajnos a helyi víztől bekorpásodott a haja, de két hét alatt rendbe jött. Szintén a barátnőm férjének is hasonló sikert aratott! Többször újravettem már, de fogom is még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Nikuczi

2018. november 5.

Nemrég kaptam ajándékba egy fél literes flakonnal. Nagyon szeretjük, jó az illata, az állaga. Látom rengeteg mindenre lehet használni, mi még csak fürdésre, kézmosásra próbáltuk ki, de eddig elégedettek vagyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Pumpulina

2018. szeptember 13.

Az 5 literes kiszerelést használom, és már évek óta újra-újra veszem. Egyáltalán nem szárítja a kezet, nem irritál, akár fürdéshez is megfelelő és tökéletesen tisztít. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Dumitutoj

2018. június 17.

5 literes kiszerelésünk van itthon, mivel én főleg mosáshoz használom. A szüleim ezzel fürödnek, ezzel mosogatnak, anyukám ezzel tisztít ablakot is, és csak ezzel mos. Nálunk a sok gyerek miatt főleg a ruhákra kerülő foltokhoz szoktam bevetni, mert arra ennél jobbat még nem találtam. Volt, hogy nem volt itthon, és a zsíros pólómat (főzés közben ráfröccsent a pörköltszaft) kétszer is kimostam hagyományos mosószerrel, de nem vitte ki. Akkor megérkezett a rendelt krémszappan, amit én úgy használok, hogy a ruhán a foltra öntök valamennyit, és úgy teszem be a szennyestartóba, majd amikor rákerül a mosás, kimosom. Tökéletesen kivitte a pörköltzsírt is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 17.

bluesky87

2018. május 22.

Tökéletesen tisztít, az érzékeny bőrömet sem irritálja. A vadi új citromsárga felsőmre és hófehér nadrágomra került paprikás zsírfoltot is pikk-pakk eltávolította! Egy hirtelen felhőszakadás elmosta a főzést, és nem vettük észre, hogy a tányérból az esőcseppek a ruhánkra verik az ételt..... jó sok pirospaprikától rikító zsírfolt. Kétszer kimostam, de semmit nem halványodott egyik ruhadarab sem. Már ki akartam volna dobni, de gondoltam, megér egy próbát. Láss csodát, töményen bekentem a szappannal a foltokat, úgy hagytam 15 percig, aztán szappanos vízbe áztattam 10 percig és sima vízzel kiöblítettem, a végeredmény: minden folt eltűnt, a ruha anyagában és színében sem tett kárt! Tökéletes volt!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Plentra

2018. május 4.

Amióta csak az eszemet tudom, a háztartásunk alapkelléke ez a kis csoda szappan. Bármilyen más terméket próbáltam tusoláshoz, minden más szárítja a bőrömet, így mindig visszatérek hozzá. Tisztításnál sok más vegyi anyaggal felveszi a versenyt, sőt van hogy jobb tisztító hatás érhető el vele. Az egyetlen negatívum, hogy megváltoztatták az állagát. Így sokszor az adagolóból alig lehet kipréselni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

eve57

2018. február 5.

5l-es kiszerelés van a családban. Édesapám nagy kedvence, és valójában édesanyukámmal mi is nagyon szeretjük.
Legjobb tulajdonsága a hihetetlen tisztító ereje. Ez azoknak jön jól, aki a munkája miatt folyton piszkos lesz. Édesapám mezőgazdaságban dolgozik, de akár a kertészeknél is elmondható, hogy a föld milyen könnyen bele tud ülni az ujjak bőrébe. Nos ez a szappan úgy mossa le a piszkot a mélyebb rétegekből is mint a Gringots Bankban a Tolvajok tisztítóvize a varázst.
Én már a fodrász gyakorlaton ezt használtam festék lemosására. Ugyan, ha már beleszáradt festékfoltot akartam kihozni a ruhámból, az már nem ment neki, de azon nem csodálkozom. De a bőrről leviszi. Egyéb foltok 99%-át biztosan eltávolítja.
Használtam még samponként, teljesen rendben van. Puha lesz tőle a haj, de adni kell neki időt, míg kifejti a hatását. Édesapa is ezzel mos hajat és tisztálkodik is. Anyukám foltokra szereti használni.
Működik még sminklemosásra, aztán szúnyogcsípés viszketésére. Állítólag riasztóként is használható, de még ezt nem használtam.
Nagyon jó égési sérülésekre, és mivel elég szerencsétlen szoktam lenni, nagyon jó hogy mindig van itthon.
Ekcéma kezelésére is alkalmas. és még tényleg hatszáz dologra, de én ezekre használtam eddig. Abszolút megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Jeanette88

2017. november 15.

Eddig csak kézmosásra használtam, tökéletes! Nem szárít, kellemes az illata.
Itt olvasva, hogy mennyi mindenre jó, lehet kipróbálom több területen is. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Eddig csak kézmosásra használtam, tökéletes! Nem szárít, kellemes az illata.
Itt olvasva, hogy mennyi mindenre jó, lehet kipróbálom több területen is. :D

Hidratálók: PEG-200