Olay

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aguatic, Módosítva: 2017. november 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A készülék 2 féle forgási fokozattal rendelkezik, melyet tusolás közben is használhat, mimdennapos intenzív tisztítást biztosít és gyengéd arcradírozást. Egyedülállóan puha kefefej, mely illeszkedik az arckontúrokhoz, ezáltal a szennyeződés és sminkmaradványok is eltávolíthatók még a T-vonal és az áll területéről is.

HeniM

2019. július 5.

Több éve megvan, saját,de más lemosókkal is tökéletesen működik. Nem karmolja az arcom, könnyen tisztítható. Bevállt, folyamatosan veszem a fejet hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

aguatic

2017. december 12.

Szuletesnapomra kaptam a paromtol, szoval 3 honapja hasznalom, kiforrott velemenyem van :)
Nem ismertem a markat, szimpatia alapjan vettuk, amik voltak a boltok polcain azok tul olcsok voltak es a velemenyek se voltak biztatoak. Mar a kocsiban felteptem a foliat es a dobozt, hajtott a kivancsisag. Megnyugodtam mikor meglattam a duracell elemet, nem vmi nagyon gagyit vettunk.
Eleg massziv muanyag, zuhanyzas kozben is lehet hasznalni, nem azik be. 2 erosseg van, en az erosebbet hasznalom, pedig eleg erzekeny mostansag a borom. Nem minden nap hasznalom olyan heti 3-4×. Amit kaptam hozza gelt, azt nem hasznalom, azzal mar tul karcolos eros a radirozas. A fejet egyszer elraktam meg nedvesen, kicsit meghajlott par szal, panikoltam, de szerencsere a kovi hasznalat utan visszaallt a normalis iranyba. Teljesen jo allapotban van a fej, nem kellett meg cserelnem, szerencsere, ugyanis egyetlen negativum hogy nincs a boltok polcain a potkefe mar es nem is lesz. En egy nemet oldalon talaltam es onnet rendelek lassan.
Szamomra 5*, de mzszaj levonnom 1*ot a potkefe nehez beszerezhetosege miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Szamomra 5*, de mzszaj levonnom 1*ot a potkefe nehez beszerezhetosege miatt.