Old Spice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lavender, Módosítva: 2021. január 6.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 750 Ft

2020-ban megújult összetétel!

"Frissé, selymessé és illatozóvá teszi a bőrt, ami ösztönözi az érzékeket és fokozza az öntudatosságát. Használatával minden egyes fürdés csodálatos élménnyé válik."

Ár: 750 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

bea.letenyei

2021. március 13.

Édeskés illatú, mégis férfias. A férjem nagyon szereti, újravevős volt ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Édeskés illatú, mégis férfias. A férjem nagyon szereti, újravevős volt ;)

Anitacska01

2020. szeptember 26.

Egy férfi ismerősöm kért meg, szerezzek neki tusfürdőt. Mikor kérdeztem milyent akar, jött a tipikus vàlasz. Hogyan is tudnà?! Tipikus. Olyan kellett neki, ami nekem tetszik. Szóval elcsettegtem a bm-be és beguggoltam a férfitusi részleghez. Szagolgattam ilyet-olyat.. Ez volt a titti. Szeretem, ami kicsit parfümösebb. A többi olyan snassz volt. Nem csak tusi, hanem sampon is. Ja és arattam vele... Férfi orrnak is tetszett. Nekem abszolút favorit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Bermuda

2018. december 27.

A medvét eltalálták, de ez nem a vérmes grizzlyk illata, hanem konkrétan gumimaci szag. Gyerek vagy tini tusfürdőnek ideális egyébként - de jajj annak a felnőtt férfinak, aki Karácsonyra ilyet kap a rég látott családtagjaitól (részemről a megtiszteltetés). Ha itthon vagyok talán mosakodok vele, de a lakásból nem mennék ki ezzel az illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Mona29

2018. augusztus 20.

Párom vette magának (ami igen csak ritka), mert megtetszett az illata. Női szemmel nézve nem is tudom, de túl férfias számomra, de mégis kellemes. A bőrön viszonylag sokáig megmarad, irritációt nem okozott, nem szárított, jól tisztított. Szerintem újravevős lesz. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

lepetak

2018. július 18.

A férjem ezt használja, egyszerűen imádom az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

A férjem ezt használja, egyszerűen imádom az illatát.

dundicat

2018. június 22.

Látom mindenki imadja ezt az illatot, én eskü émelyegtem tőle. Barátom használta egy időben ezt, de hálát adtam az égnek, mikor elfogyott. Valamiért rendesen rosszul voltam tőle, talán mert nagyon édes illata volt. Az is igaz, hogy sokáig lehet érezni zuhanyzás után ezt a vágyölő illatot... szóval fiúk! Kérlek ne használjatok ilyet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

AlmásiKriszta

2017. október 26.

Én csak most fedeztem fel, de imádom. Szerintem abszolút uniszex illat. Finom, kellemes, tartós. A vicc, hogy nem csak nekem tetszik, hanem mind a három lányomnak, még a legkisebbnek is, aki alig 10 éves. Szóval nálunk női tusi.. na jó, néha a párom is használhatja, de konkrétan magunknak veszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 26.

pannababo

2017. június 26.

Testvéremnek vettem,de ekcémás lett ,így nem használhatka. Nagyon finom és tartós az illata,nem kell sok belőle,habzik. Ferfias,de mégsem standard illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

ALettah

2016. szeptember 20.

A barátom használja már a második flakonnal, néha én is rájárok, mert nagyon tetszik az illata, szerintem uniszexnek is elmenne. A csomagolás viszont tényleg röhejes: a két micimackó, akik bírkózás közben feldöntötték a karácsonyfát, és az észbontó szöveg: for the commanding man :)) eszem megáll. Pedig az illat épp hogy nem egy macsós izomagy, hanem egy nyugis, önmagával harmóniában levő férfira emlékeztet, aki nem akar mindenkinek parancsolgatni. Nem hiába írja rajta, hogy "szembe ne kerüljön". Ahányszor szembekerülünk a zuhanyzóban, elröhögöm magam.
A csomagolásért viszont nem vonok le pontot, ez egy férfiaknak gyártott termék, bármi lehetne rajta. A barátom nem értette, hogy milyen medvékről beszélek, sose vette észre őket eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

viewxy

2016. május 29.

Nem magamnak akartam venni, de ahogy megszagoltam rögtön megtetszett. Frissítő illata van nagyon, szerintem nem kimondottan férfias de nem is nőies. A férfi tusfürdőkre jellemző, hogy sokáig, akár egész nap érezhetőek a bőrön, na ez is ilyen és csak dícséretet kaptam, amikor használtam. Parfüm aznap nem kell az biztos, de nem tolakodó illat. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.