Old Spice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. június 23.

Kategória:   Dezodorok

Kirobbanó északi frissesség.

Laci

2012. június 22.

Számomra ez a dezodorok császára. Akárki akármit ajánl, nálam ez marad a favorit. Egyetlen illat tudta megszorongatni régebben, a Denim River. Kérdezgették mi ez a csodás illat rajtam és mindig mondtam Denim River, Denim River. :-) Mostanában meg Ice Rock, Ice Rock. Habár utálom ezt a reklámszlogent, tényleg igaz rá, hogy kirobbanóan friss, hűvös. A mentás frissesség igaz rá, melyből egy csodálatos vizes-ózonos tisztaságillat kerekedik, ez az a pont, ahol én mindig elámulok, hogy ez csak egy sima spray. Mit nem adnék, ha parfümben is létezne. Ha valaki látja legyen szíves szólni, mert kifogyóban vagyok és nem láttam nálunk mostanában. Amit adok rá: *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.