Olimp Labs

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: domnora, Módosítva: 2017. május 21.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Olyan étrend-kiegészítő, mely ligetszépe olajat tartalmaz, szabványosított gamma-linolénsav (GLA), E-vitamin és biotin tartalommal. Az A-vitamin hozzájárul a normál bőr fenntartásához, a biotin hozzájárul a normál haj és bőr fenntartásához. Az E-vitamin, mint természetes antioxidáns, védi a sejteket az oxidatív stressztől.

A ligetszépe-olaj értékes esszenciális zsírsavat, gamma-linolénsavat tartalmaz, amely mint többszörösen telítetlen zsírsav hozzájárul a keringési rendszer egészséges működéséhez. A gamma-linolénsav hozzájárulhat a bőr szépségének és külső-belső egészségének megőrzéséhez.

Táplálja a körmöket, fejbőrt, és a hajat: A ligetszépe olajban található számtalan fajta zsírsav nem csak azt akadályozza meg, hogy körmünk betörjön, vagy repedezzen, hanem általános állapotukat is nagyban javítja. Ráadásul ezek a zsírsavak a fejbőrt és a hajat is táplálják, így sokféle haj- és fejbőrprobléma kezelésére is alkalmas.

A szervezetben való gyors felszívódást az innovatív Flow Caps Liquid TechnologyTM garantálja, és a kiváló minőségű összetevőket biztosítja.

Micu

2019. április 12.

A harmadik dobozt vettem meg ma, fantasztikusan bevàllt! Hajam fèl èv alatt làtványosan hosszabb lett, kinőtt rengeteg baba hajam is :) Körmeim nem töredeznek. Ugyanakkor nem lett erőssebb karomon a szőr :D Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Lill22

2018. október 21.

2 dobozzal szedtem belőle, imádom!!!azóta is ajánlom mindenkinek! Nagyon sokat nőtt a hajam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

agiv

2018. szeptember 25.

Már egy hónapja szedem. Nekem a leglátványosabban a körmömön látszik a hatása, nem törik hosszúra megnő.Az ekcémámra is jó hatással van, talán mintha nem is jött volna elő mióta szedem. A hajamon hát nemtudom mit figyeljek mert alapból derékig érő dúsnak mondható a hajam, szóval eddig nem vettem rajta észre különösebben semmit. De a termék szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Nitus90

2018. július 22.

A legjobb ligetszépe kapszula, ami létezik :) maximálisan hozza azt amit ígér (persze, nem az első héttől) és elég belőle egy nap 1 darabot bevenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

leszkovarmoni

2018. január 4.

Sok hajvitamint próbáltam már (Hairclinic, Jutavit Hair Caps Plus, egyszerű dm-es hajvitamin, béres szépségvitamin stb stb...), hogy megállítsam hajhullásomat, de ez az, ami igazán, 100%-osan bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.