Olio E Osso

Ár:   $140   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2020. január 9.

Ár:   $140
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdag, hidratáló bőrápoló arcra és nyakra tápláló, fenntartható eredetű, minimálisan feldolgozott természetes olajok kombinációjával. Az olajszérum rendkívül magas  koncentrációjú antioxidáns hatóanyagot, fitoszterineket, E-, C-, A-, K-vitaminokat, Omega 6- és 9- zsírsavakat tartalmaz. Természetes erővel harcol a szabad gyökök ellen, és késlelteti a bőr öregedését. A nyugtató ápoló, tápláló készítmény érzékeny bőrűek számára is ideális választás.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!