Olival

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A bőrt optimális működésre serkenti, biztosítja a megfelelő vízháztartást, jelentősen lassítja a sejtek, a bőr öregedését, fokozza rugalmasságát. Fájdalom-, és gyulladáscsökkentő hatású, így kiválóan alkalmazható kiütések, irritációk gyógyítására. A túl zsíros (aknés, pattanásos) és a túl száraz (ekcémás, pikkelysömörös) bőr optimális működését biztosítja. Pozitív hatását figyelték meg cellulit (narancsbőr) és terhességi csíkok esetében is.  Az argán olaj növényi eredetű zsírsavakból tevődik össze. Főleg telítetlen zsírsavak fordulnak elő benne, amelyek közül az olajsav és a linolsav a domináns. Antioxidánsokat, A-vitamint és különlegesen sok E-vitamint tartalmaz, ez utóbbit alfa-tokoferol formájában.

Antioxidánsok: Tocopherol