Olival

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Herbamaris, Módosítva: 2017. október 31.

Kategória:   Testápolók

Kellemes illattal kombinált hidratáló, ami simává és fényessé teszi a bőrt.

Hat kiváló minőségű természetes olaj csodálatos kombinációját tartalmazza: mogyoróolaj, mandula, jojoba, rózsa, makadámia és argán. A mandulaolaj táplálja a bőrt, míg a mogyoróolaj tonizálja, és enyhén feszesíti. A makadámia olaj jól ismert anti-aging (öregedésgátló) hatásáról és E-vitaminban gazdag, csakúgy mint az argánolaj. A jojobaolaj puhává és simává varázsolja a bőrt és ideális az ilyen típusú termékekhez, mivel zsírossága hasonlít a bőréhez.