Olivia

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes argán olaj 100%-os tisztaságú, finomítatlan, és hozzáadott illatanyag-mentes minőségi termék. Magas alfa-tokoferol tartalmának köszönhetően kivételes ránctalanító és bőrfiatalító hatással rendelkezik, hiszen zsírsavai rugalmasan tartják és feszesítik a bőrödet. Gazdag E-vitaminban, ezért segíti a bőr vízmegkötő képességét. Szkvalén tartalmának hála pedig kiváló fegyver a pattanások és a gyulladások ellen.

Kiszerelés: 30 ml

szilvia.bano

2019. június 1.

Régóta használok argán olajat, éjszakai krém alá viszem fel. Szépen összehúzza a pórusokat- bár nekem amúgy sem tágak a pórusaim,mivel száraz bőröm van. Éppen ezért jól beszívódik, egyáltalán nem érzem soknak, és az illata sem zavar. Azt is szeretem, hogy csepegtetős, mert így jól lehet adagolni és nagyon sokáig elég. A bőrápolási rutinom alapját képezi. Ár-érték arányban a legjobb, ennél szerintem csak drágábbak vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

derienart

2019. március 15.

Egyszer használtam a terméket, nagyon friss a véleményem, majd jövök updatelni. Alapos esti arctisztítás után krémbe kevertem és így vittem fel. Az olaj nagyon sűrű állagú, így meglepetésként ért, hogy beitta a bőröm, igaz egy fél óra kellett neki. Két cseppet kevertem krémbe, nem is sokat. Reggel a bőröm szép feszes és hidratált volt. Szerintem jó barátok leszünk. :) Kipróbáltam ekcémás felületre és szépen lenyugtatta azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

javi

2018. október 17.

Eleinte nagyon nem tudtam hova tenni ezt a terméket, tetszett is meg nem is, azt hittem ettől jöttek ki piros foltok az arcomon (de nem). Most már több, mint egy hónapja használom, és megkedveltem. Éjszaka használom krém helyett, hatalmas különbség van közte és a csipkebogyóolaj között, amivel felváltva szoktam használni (de azt is szeretem). Ez sokkal gyorsabban beszívódik, és nem is olyan "nehéz" vagy sűrű, nem fullasztja meg a bőrömet. Én a pattanásokra gyulladáscsökkentő hatását különösebben még nem érzékeltem, de remélem ezt majd megcáfolja. Kellemes használni, nem nagyon van illata szerintem. A csomagolása szép, a papír nem ázik el rajta, pedig mindig vizes kézzel nyúlkálok hozzá, mert vizes bőrre szoktam felkenni. A kis cseppentő elég lassan adagol, múltkor kipróbáltam hajpakolásként, akkor egy hullámcsattal felfeszítettem a cuccot rajta és úgy öntöttem ki az üvegből, aztán simán vissza lehet rakni rá (fő a leleményesség :D) szóval bőrre egészen szeretem, hajra egy használat után még nem tudom eldönteni, majd updatelek. Az ára is kedvező, és tetszik, hogy nincsen benne semmi plusz összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

krembarbi

2018. szeptember 9.

nagyon- nagyon szeretem. Nem érzem kellemetlennek az illatát, jó hatással van a pattanásokra vagy gyulladásokra. kicsit zsíros a hatása ezért este használom az arcomra de nappal alapozó alá is teljesen helyt áll a szárazabb bőrön. Hajra is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Kittens

2018. május 11.

Nehéz testes büdös olaj, de arcra és hajrá egyaránt nagyon jó pakolasnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

Nehéz testes büdös olaj, de arcra és hajrá egyaránt nagyon jó pakolasnak

ginojshks

2018. január 27.

Úgy döntöttem nem kísérletezem tovább az arckrémekkel inkább ezt fogom használni. Jól döntöttem!, smink alá teszek 4-5 cseppet, hamar megszárad és nagyon jól ápol. Este valamivel többet viszek fel. A szám ápolására is tökéletes :) egyetlen hibája a kiszerelése. Pipettával jobb lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

nefi02

2017. október 30.

Valóban csodaszer és az ára is szuper! Tudom, hogy a száraz bőrűeknek ajánlott pár csepp olajat tenni az alapozóhoz. Így összekeverve az eredmény nekem túl olajos, viszont a sminkelés előtt én mindig teszek pár cseppet az arcomra, és amíg a hajammal készen vagyok és felöltözöm beszívódik, mehet rá a smink. Ha túl száraz a szám akkor arra is szoktam nagyobb dózisban tenni. Hajvégekre is használom nagyon kis adagban, mert zsíros hatást kelthet, de havonta egyszer az egész hajamat és a fejbőrömet is átmasszírzom vele, hagyom állni kb 15-20 percet és utána mosok hajat.
Ilyen intenzív használat mellett az üvegecske olyan hosszú ideig tart, hogy már nem is emlékszem mikor vettem utoljára, de most félig van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Fruzsa

2017. október 1.

Terhességi csíkok megelőzésére ajánlják

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 1.

Terhességi csíkok megelőzésére ajánlják

justagirl

2017. május 23.

Büdös, de jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Büdös, de jó :D

Tamaszkusz

2017. április 10.

Gyengébb testápolóval vagy hajvégápolóval szoktam keverni, de egymagában is teljesen jól szuperál mind hajon, mind bőrön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil