Olivia

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes barackmag olaj 100%-os tisztaságú, finomítatlan, és hozzáadott illatanyag-mentes minőségi termék. A barackmag olaj egészen könnyű, selymes összetételű, így gyorsan és könnyen felszívódik. Kifejezetten hatékony az érett, száraz, illetve az érzékeny és gyulladt bőr kezelésére. Az édesen illatos, barackmagból kinyert olaj az egyik legjobb növényi olaj testmasszázshoz. A- és E-vitamin tartalmának köszönhetően erőteljes antioxidáns, így öregedésgátló és sejtmegújító hatását is élvezheted. A benne található fitoszterinek is lassítják az öregedési folyamatokat és javítják a bőr rugalmasságát. Gyulladáscsökkentő, regeneráló, revitalizáló, tonizáló hatású.

Kiszerelés: 100 ml

viragdrkis

2020. február 19.

Már a második üveggel vettem meg. Én testápolók helyett komfortosabbnak érzem a natúr olajokat így találtam rá. A csepegtetője borzalmas azzal kezdtem hogy ezt leoperáltam róla. Aránylag gyorsan beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet. Én csak a testemre használom az arcomra nem merem...
Semmilyen illata nincsen, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Semmilyen illata nincsen, én csak ajánlani tudom.

ancsi97

2017. július 24.

Nagyon jó olaj. A striák ellen is sikerrel felveszi a harcot. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Effendigirl

2015. június 4.

Nemrég vettem, a szegedi hídivásáron, szállítási költséggel kb. kétszer annyiba kerülne, így inkább vásárok alkalmával veszek tőlük néha egy-két dolgot; ez a 100 ml-s barackmagolaj 1590 Ft körül volt. Eddig a sarkamra próbáltam, tusolás és sarokreszelés után, pár alkalom után egészen jól puhítja a bőrt. Az arcomra is próbáltam, igazán puhává tette, jó érzés volt a tapintása:), de nekem, a vízhiányos bőrömre az olajok nem biztos, hogy a legideálisabbak; nem tudom, hogy e miatt az olaj miatt -e, de a használata után másnap reggelre pár nagyon, tényleg nagyon apró fehér pattanás jelent meg; de mint írtam, nem biztos, hogy ez a barackmagolaj miatt van. Egyébként direkt azért választottam ezt, mert csak mérsékelten, alig komedogén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil