Olivia

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes borsmenta illóolaj 100%-os tisztaságú, minőségi hígítatlan termék.

A borsmenta illóolaj erős mentolos illatával a mentális felfrissülés tökéletes eszköze: frissítő, koncentrációt elősegítő és görcsoldó hatásainak köszönhetően igazi „ébresztő” olaj. Inhalálva, vagy párologtatóba cseppentve remekül kezelheted vele az energiahiányt és a fáradtságot, hiszen segíti koncentrációt és kitisztítja a gondolkodásod! Ha pedig utazol, kellemesen felfrissítő útitársként vidd magaddal!

Kiszerelés: 10 ml

Debyildy

2015. május 3.

Ebböl szoktam rakni a fogkrémemre mindennap 1-2 cseppet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Ebböl szoktam rakni a fogkrémemre mindennap 1-2 cseppet.

Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil