Olivia

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes citrom illóolaj 100%-os tisztaságú, minőségi hígítatlan termék.

Ha fertőtleníteni szeretnéd otthonod légtereit, válaszd a citrom illóolajat! Ez az egyik legjobb légfrissítő és levegőfertőtlenítő hatású illóolaj. Baktériumölő, immunerősítő hatását a párologtatóban alkalmazva is élvezheted, de készíthetsz belőle masszázsolajat is. Fanyar, tiszta illata frissítően és élénkítően hat Rád: kedvetlenség, depresszió, és energiahiány esetén is vidámmá tesz! A szépség illóolajaként tonizálja és fiatalon tartja az arcbőrt, fehérítő hatásával pedig felüdíti a fénytelen, vagy foltos területeket. Kitűnő gyógyír a zsíros hajra és bőrre, illetve a töredezett körmökre!

Kiszerelés: 10 ml

Pajzs

2019. október 4.

Napfényben hízó citromok, nyami. Bőrre nem kenem, mert a citrom hajlamos előhozni az ekcémámat, de szeretem szagolgatni. Főleg párologtatásra használom, frissebbnek érzem magam tőle. Már cseppentettem a felmosóvízbe is, az egész házat belengte a citromillat. Tényleg olyan energizáló, gondolatélénkítő.
Egy-két spricc Annick Goutal Eau d’ Hadrien mediterrán álmos, citrusos parfümjéből hozzátesz a hangulatához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Illatanyagok: Citrus Limonum Oil