Olivia Garden

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: Gigike, Módosítva: 2016. január 7.

Kategória:   Hajápolás

A kerámia bevonatú henger tovább megtartja a hőt. A nagy szellőzőnyílások maximalizálják a légáramlást. Komfortos, ergonomikus markolat, szuperkönnyű súly. Tourmaline Ion technológia a gyorsabb és könnyebb formázásért. Helyreállítja a haj egyensúlyát, ragyogó fényt biztosít.Kiváló és tartós a frizura!

Gigike

2015. december 30.

Most kaptam ezt a szuper kis körkefét a Páromtól :) Nagyon szeretem, egyszerűen lehet használni és csodásan egyenesíti is a hajat! A kézbe illő gumi markolatnak köszönhetően pedig néha néha belekap a hajamba, dehát ilyen kezdőnek lenni valamiben :D Nagyon könnyű termék így nem fárad el tőle a kezem majdnem fél óra után sem! A végében található hajszétválasztó is csodás kis találmány, csak egyszerűen kihúzom és vissza rakom fordítva és már használható is :) Több fajta méretben is kaphatóak, én az eggyel nagyobbat szerettem volna ami 80mm átmérőjű, de sok keresgélés és nézelődés után inkább maradtam a 65mm-esenél, mert nekem kisebb hullámok kellenek és a 80mm-es meg inkább egyenesít. Majd legközelebb veszem azt meg :) Van már Olivia Garden vaddisznósörtés kefém aminek sajnos egy idő után hajlanak el a sörtéi, de ez erősebbnek tűnik, remélem jobban is fog tartani! Csak ajánlani tudom őket szépségükben és árukban is magasan a legjobbak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.