Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

2 hónaposnál idősebb kisbabák és gyermekek részére kifejlesztett illatmentes, hipoallergén szappan, ami kizárólag extraszűz olívaolajat, kókuszzsírt és shea vajat tartalmaz, így védi és ápolja a legkisebbek bőrét. Az összetevők hármas hidratáló hatásának köszönhetően finoman ápol, miközben selymesen és lágyan habzóvá teszi a babafürdőt. Illatmentes. Pálmaolaj mentes.

Évia

2019. szeptember 8.

Az összetétele ellenére nálam nem vált be. Nagy piros kiütéseim lettek a használata után. Érdekes, hogy a dobozán is rajta van, hogy allergiát válthat ki. Én kisbabának biztosan nem merném használni. Annyira az ápoló hatásától sem vagyok elájulva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

fagas

2017. június 24.

Óóó, ezt még nem véleményezte senki?:-) No, akkor majd én...
Egyszóval jellemezve: fantasztikus! Puha, bársonyos bőrt "eredményez", - a testápoló úgy, ahogy van elhagyható a használata után - jól tisztít, nem csípi a szemet, ha netalán belemosódik, s még a kiszáradásra jobban hajlamos területek is kiváló állapotúak lesznek fürdés után. Illata ugyan szinte nulla, de ezt nem veszem negatívumnak, elvégre ez egy kisgyermekeknek fejlesztett szappan, natúr fronton.:-)
Nézetem szerint kiváló, méltán érdemli az 5*-ot! Biztos, hogy újravevős!:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 24.

Óóó, ezt még nem véleményezte senki?:-) No, akkor majd én...
Nézetem szerint kiváló, méltán érdemli az 5*-ot! Biztos, hogy újravevős!:-))

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate