Best of Beauty 2019

Olivia

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kryy, Módosítva: 2011. október 22.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1090 Ft

Ekcémás, pikkelysömörös fejbőrre kiváló ásványianyag tartalma miatt, valamint nagyon zsíros hajra is.

Ár: 1090 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Doryyy

2016. június 27.

Így kell vele hajat mosni, hogy ne nyavajogjon senki, hogy milyen zsíros lesz tőle a haja: Bevizezed a hajat, a szappannal felhabosítod (szuperjól habzik). Leöblíted. Na, ekkor érzed azt, hogy ugyehogymegmondtam, hogy milyen ...rossz. És akkor 1 tálba, mérőedénybe, ásványvizesüvegbe (ami van) teszel 1 liter vizet, abba 1 evőkanál almaecetet (nem kell több, elég hatásos így is). Ezzel először hajtőnél öblíted át a hajadat. Nem kell agyondörzsölni, csak úgy átmosni, aztán a többivel a hajvégek felé is. Kb. hátközépig érő hajhoz elég egy liter víz ilyenkor, úgyhogy nem kell semmi bonyolultra gondolni. Utána én egy gyors sima vízzel is átzuhanyoztam, hogy az ecetszag elmenjen. Utána alverde balzsamot tettem a hajamra a kifésülhetőség miatt. Teljesen szalonképes lett a fejem tőle. Látványra semmiben sem rosszabb, mint egy bármilyen más samponnal történő hajmosás után. Kipróbálva hosszú hajú lányomon, tüsi hajú páromon és a kb. 3-4 centis hajú fiamon. A fiúknak csak sima samponozás volt, ecetes öblítés nem. Ez napokkal ezelőtt történt, egyik sem panaszkodott azóta sem viszketésre. Amit nem tudok egyelőre felfogni, hogy nekik a sampon lemosása után miért nem volt olyan összetapadt zsíros érzésű, mint hosszú haj esetén. Azóta is teljesen normálisan néz ki a hajuk, nem viszket stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Szimun

2015. január 3.

Nekem nem jött be. Nagyon kiszárította, lelapította és sprőddé tette a hajamat. Inkább mást használok hajmosásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

crazy cat lady

2014. június 20.

sajnos hajmosásra nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. a hajam alapból gyorsan zsírosodik, de ez csak fokozta a zsírosodást, és viszketett is tőle a fejbőröm. de zuhanyzásra kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Skye

2014. január 5.

Elég sokáig kerestem olyan sampont, amiben semmilyen szulfát sincs. Egészen véletlenül láttam meg, hogy van olyan, hogy "samponszappan", néztem is, hogy mi a szösz? Pár mosás után olyan kezelhető lett a göndör hajam, mint még soha. Sokkal egészségesebbnek látszott. A citromos víz is szépíti, amúgy lusta lennék facsargatni, de így, hogy muszáj, megcsinálom azt a plusz 2 percet.
Egyedül az illata fura nekem miután kimosom, de a citromos víz és az öblítés után nem érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

lizus

2013. augusztus 14.

Sokáig gondolkoztam, hogy melyik szappant vegyem meg, végül ezt választottam. Nekem fő problémám, hogy gyorsan zsírosodik a hajam. Ma vettem meg, és nem bírtam ki egyből kipróbáltam, a hajam még nem volt zsíros, sőőt...Amikor mostam a hajam, már az egész összeállt egy nagy csomóvá, mintha mézzel összeragasztottam volna ...utána az ecetes öblítéstől némileg javult a helyzet, de az a tömény hányás szag ami megcsapott, na az leírhatatlan. Szaladtam ki a tusolóból. Gyorsan meg is szárítottam, hátha úgy minden tökéles lesz...A hajam szárazon úgy nézett ki, mintha egy bödön zsírba mártottam volna, a tapintása sprőd, és a rettenetes hányás szag egy lehelletnyit sem javult. Nagy reményeim voltak, de ez rosszabb mintha nem mostam volna meg. Oké, hogy természetes meg minden, de ez már totál diszkomfort ami a fejemen van...ráadásul ahogy kinéz...Szomorú vagyok, most nem tudom a terméket 1nél jobbra értékelni, de még adok neki pár esélyt, és remélem felemelhetem a pontszámát... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Indigo

2012. július 6.

Barátnőm használja, úgy néz ki tőle a haja, mintha már erősen zsírosodna vagy vizes volna. Korpásodásra vette, de azt mondta, annyira nem vált be rá. Ár-összetevők-mennyiségre adok kettest, de sajnos mindez nála nem változtat a tényen, hogy használhatatlan hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

MademoiselleSumire

2012. március 26.

Nagyon kevés elég belőle,csikorgóan tiszta és puha utána a hajam.Ráadásul gyönyörűen megformázza a göndör fürtjeimet,utána nem is kell beszárítanom!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 26.

Ollári Anita

2011. október 31.

imádom a holt-tengeri iszap termékeket, a bőrt fiatalossá, a hajat fényessé teszik, rendszeres használata csodát tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 31.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.