Olivia

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2016. április 29.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1090 Ft

A Holt-tengeri iszap sampon, magas ásványi anyag tartalma miatt kiváló a viszkető, ekcémás és pikkelysömörös fejbőrre. A benne található ricinusolaj antibakteriális és természetes lágyító hatású, hatékonyan hidratálja a hajadat és kiválóan ápolja a hajtöveidet is. Használatával a hajad puhává és finom tapintásúvá válik.

• 12 féle nyomelemet és számtalan organikus anyagot.
  • Ásványi anyagok sokaságát.
  • Gazdag tengeri só koncentrátumot.
  • Mentes a toxikus anyagoktól.

Ár: 1090 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Havu

2018. november 30.

Nekem bejön. Ritkán öblítem át a hajam bármilyen ecettel hajmosás után, főként lustaságból. Enélkül is csodás, talán az első samponszappan, ami után még a hajam is könnyen kifésülhető volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

mcsv

2018. február 9.

2 hete kezdtem el használni, jól tisztít, nekem nem lett csomós a hajam tőle. Hajmosás után én almaecetes vízzel öblítem le, ez picit meglágyítja és az esetleges kisebb gubancot is feloldja. Könnyen felhabzik, és mikor hajmosás előtt olajjal bekenem a hajam azt is jól kimossa.
Az illata nem a legkellemesebb, ezért lett csak 4*, de amúgy nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Az illata nem a legkellemesebb, ezért lett csak 4*, de amúgy nekem bevált.

kockasfulu

2017. április 12.

Nagyon makacs korpásodáson segített, hatására elkezdett javulni, és még a fejbőrömön lévő pattanások is csökkentek.

Viszont mivel szappan, eszméletlen mértékben lemarja a zsiradékréteget a hajról, muszáj utána balzsamot használni, különben szalma lesz az ember hajából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

eszteram

2017. március 1.

Vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajam egyszer csak korpás, viszketős, talán még koszmós is lett. Semmi sem használt csak ez. Én nem eceteztem, csak vízzel öblítettem. Két használattal eltűnt a korpásodás, viszketés.
Nekem nem lett ragacsos a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Nekem nem lett ragacsos a hajam.

Gyevocska

2016. április 24.

Pár napja el kezdett viszketni a fejem, arra rendeltem. Nagy várakozással vetettem magam a fürdőszobába.
Habzás jó, szépen tisztít. Eddig oké. Ecetes öblítés pipa. Szárítás után.... rémes. csimbókokban áll a hajam, kifésülhetetlen.
2. próba: szappanozás, de már natur samponnal próbálom kimosni. Jobb, de nem az igazi.
3. próba nincs. feladtam. Elhasználom testre inkább.
Soha nem szerettem volna rasta frizurát, maradok a simánál. És a jól bevált samponnál. Sajnálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

3. próba nincs. feladtam. Elhasználom testre inkább.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.