Olivia

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. május 30.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Ez a természetes krémdezodor kizárólag szódabikarbónát, shea-vajat és kakaóvajat tartalmaz, így egyszerre hidratál és fejti ki nedvességmegkötő hatását. Nem tömíti el a pórusaidat, így az egészségedre sem jelent veszélyt. Mivel semmilyen illóolajat nem tartalmaz, így az arra érzékenyek is bátran használhatják, emellett kifejezetten ajánljuk olyan kismamáknak, akiknek gyermekeik érzékenyen reagálnak az illatokra szoptatás közben.

Cristike

2019. július 5.

Most már sokadik éve használom. és imádom! az elején kicsit nehéz volt megszokni, hogy kenegetni kell, azaz nem olyan gyors mint az előzőleg használt golyós dezodorom, de most már belejöttem:) egyedül epilálás után nem tudom használni, akkor a szódabikarbóna kicsit irritálja a bőröm, de ezen kívül maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

lizalma81

2019. június 14.

Egyelőre nagyon jól működik még kánikulában is. Szuper kis krém, teszi a dolgát, és nem szárítja a bőrt! Ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

austenland

2019. március 13.

Az első natúr dezodorom, és egyelőre remekül beválik. Kíváncsi vagyok, azért nyáron a harminc fokokban mit csinál, de arra még várnom kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

annabanana

2019. január 8.

Miután a legtöbb Olivia dezodor bevállt, kipróbáltam ezt a semleges, illatmentes alapdarabot is, és meglehetősen megszerettem. Picit féltem, hogy ha nem lesz illata, akkor azért az izzadságszag fog győzni, de tévedtem. A bőröm elég strapabíró, nem csípi és nem irritálja, én kifejezetten preferálom ezt a magas szódabikarbóna mennyiséget, szeretem, hogy púderes. Csak azt sajnálom, hogy a nagy kiszerelés nem környezetbarát csomagolásban kapható :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Nayame

2017. augusztus 22.

Egy ideje keresgélem a tökéletes "mindenmentes" dezodort, és ez majdnem az. Az illata púderes, az állagát könnyen megszoktam, bár valóban lehetne kissé krémesebb. A dezodoráló hatásával teljesen elégedett vagyok. Az egyetlen igazi problémám vele az, hogy lehetne kevesebb szódabikarbóna benne,mert így sajnos irritálja a bőrömet. Nem egyből, hanem kb egy hét használat után kiszárítja a bőrömet, a hónaljamon pedig begyulladt csomók jelennek meg. Ezért vagy más dezodorral cserélgetem, vagy hígítom saját shea vajjal. az újabb kiszerelésbe egyébként csomagoltak egy kis spatulát, ezért nem kell kézzel belenyúlni, ezért külön pluszpont jár :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Donna

2017. augusztus 21.

Nagyon irritálja a hónaljamat, vakargatom egész nap. Nem a szódabikarbóna miatt mert azt már ezelőtt is használtam évekig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

alaina

2017. április 4.

Megrögzött golyós dezodor fanatikus vagyok, ám édesanyám hosszas unszolására és a hónalja orrom alá dugdosása hatására ("Látod? Érzed? Egyáltalán nem izzadtam meg!") kipróbáltam, és pozitívan csalódtam. Eleinte szokatlan a felkenés, de meg lehet szokni, 1 hónapja használom és kb a negyede fogyott el. Az ujjbegyemmel körkörös mozdulatokat téve egy idő után kenhető állapotúra válik a felszíne. Néha kicsit darabos, morzsalékos, vagyis inkább szemcsés, de nem zavaró. Nem szünteti meg teljesen az izzadást, de a ruhámon nem marad izzadságfolt és abszolút nincs izzadságszagom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

baruu

2017. február 2.

A bio deók közül ez az, ami nekem a legjobban bevált. Hidegben kicsit nehézkesebb felkenni, előtte kissé fel kell melegíteni. Ami annyira nem tetszik benne az az, hogy a ruhán néha sárgás foltot hagy, de az kijön a mosásnál. Bár hivatalosan illatmentes, a shea vaj illatát azért felkenés előtt érződik rajta, viselve azonban nem.
Összességében nagyon elégedett vagyok vele, most vettem meg a második 50 mls dobozzal. Az ára is jó, ezer forint körül vettem és nagyjából fél évig elég is volt nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

szevin007

2016. július 21.

Akartam, hogy jó legyen. Egy darabig szuper volt és kb 1 hónap után szétmarta a bőrömet. Sajnos mindig ez történik a szódabika miatt. Pedig imádom! Így nem tudom használni. 😡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

ingyombingyom

2015. december 31.

Nagyon izzadós vagyok. Télen talán kevésbé.
Nagyon jó ötletnek tartom ezt a természetes dezodort. Korábban itt írta vakaki, hogy jojobaolajjal keverve még használhatóbb. Ez így van. Jó sokszor kellett felmelegìtenem a radiátoron mire elértem a kenhető szintet. ( Majd fél üvegcsével kevertem bele az olajból , mire krémesen kenbetővé vált) , közben elgondolkodtam hogy nagyon egyszerűen otthon is meg lehet ezt csinálni ezt a krémet.
Sajnos nálam nem működik. 3-4x is kenhetem magam , még akkor is átszagzik valami. Ha naponta többször kenem , akkor ráadásul még marja is a bőröm , ìgy jojobaolajjal "hìgìtva " is. Az hagyján hogy szemcsésen fehéren fest és erősen érezhető a shea vaj jellegzetes szaga.
Elhasználgatom de nem veszem újra. Kicsi 4 csillag az okos magyar natúr ötletért és azért mert biztos vagyok abban, hogy sokan elégedetten használnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

Nagyon izzadós vagyok. Télen talán kevésbé.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter