Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes jojoba olaj 100%-os tisztaságú, finomítatlan, és hozzáadott illatanyag-mentes minőségi termék. A Dél-Amerikában honos jojoba cserjét már az aztékok is használták természetes kozmetikumként, gyulladáscsökkentőként. Tulajdonképpen nem is olaj, hanem folyékony viasz, bár ugyanolyan jó tulajdonságokkal bír, mint a többi bázisolaj. Könnyű összetételű, mélyen beszívódik, így jól használható minden bőrtípusra. Kémiai összetétele nagyon hasonlít a bőrünket borító faggyú összetételéhez, ezért rendkívül gyorsan felszívódik, és kiválóan megköti a bőr nedvességtartalmát.

Kiszerelés: 100 ml

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil