Olivia

Ár:   290 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vdev92, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Szív alakú fürdővarázs a tündöklő bőrért! A fürdőszív alapját képező kakaóvaj igen gazdag különböző telítetlen zsírsavakban, vitaminokban és kitűnő antioxidáns forrás, mely csökkenti a bőröd kiszáradását és javítja annak rugalmasságát. A narancsolaj hangulatjavító hatása miatt leginkább aktiváló és frissítő hatású fürdőzéshez ajánlott.

Hazsnálata:

• Vedd ki a csomagolásból és dobd egy teli kád meleg fürdővízbe a fürdőszivet, majd hagyd feloldódni.
  • Egy fürdőszív 1 fürdésre elegendő.
  • Mind a száraz mind pedig a zsíros bőrre kiváló hatással van.
  • Fürdéskor bársonyossá varázsolja a bőrödet, így azt követően szükségtelenné válik a testápoló használata.
  • A fürdőszív a vízben feloldódva beszínezheti azt, és ezáltal a kádon, a bőrödön, illetve a fürdés után a törölköződön is hagyhat színes foltokat, melyek mosással könnyedén eltávolíthatóak.

Timicat

2018. január 5.

Kellemesen ápol, az illata viszont semmi extra nekem. Befogja a kádat meg a bőrt is, de én utana le zuhanyzok. Viszont nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.