Olivia

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lunann, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag fürdőtejpor kecsketej tartalmának köszönhetően intenzíven hidratálja és ápolja a bőrödet, valamint nedvességmegkötő hatása miatt visszaadja annak rugalmasságát. A narancsolaj és a körömvirág szirmok lágy illata emellett nyugtató hatást biztosít a fürdőzéshez. Minden bőrtípusra ajánlott, különösen száraz bőrre.

Használat

• Tégy egy-két evőkanálnyi tejport a fürdővízbe és hagyd feloldódni, majd élvezd a kellemes fürdőt, ameddig csak jól esik!
  • A fürdősók és a fürdőtejek egyaránt méregtelenítik és táplálják a bőrödet, azonban a fürdőtejek még hatékonyabb hidratálást biztosítanak.
  • A krémes kecsketej tele van vitaminnal (A, B, B2, B6, B12, C, D), ásványi-anyagokkal (kálcium, magnézium és kálium) és rendkívül jól ápolja a bőrödet.

Timicat

2018. január 5.

Minden fürdőtejét szeretem a márkának. Ez sem kivétel. Kicsit citrusos nyugtató illata van. Szerintem hidratál is, és az érzékeny bőrűeknek ez plusz mivel a körömvirág jótékonyan hat az irritált, sebes bőrre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Illatanyagok: Litsea Cubeba (May Chang) Oil

Nem szabályos INCI név. Jelentése körömvirág örlemény.