Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes körömvirág olaj 100%-os tisztaságú, finomítatlan, és hozzáadott illatanyag-mentes minőségi termék. Körömvirág olaj gyógyereje legendás, már évszázadok óta használjuk a népi gyógyászatban. Gyulladáscsökkentő és sebgyógyító hatása megnyugtatja a problémás bőrt, serkenti a szövetek regenerálódását, ezért kiváló bőrkiütésre, kicserepesedett, repedezett bőrre, horzsolásokra, napégésre és visszerekre is. Magas antixidáns és A, B, D, E- vitamin tartalmú olaj.

Kiszerelés: 30 ml

malna222

2015. november 12.

Sárga színű, sűrű, illtmentes olaj. 30 ml azt hiszem 990 forint, ami szerintem, nem sok érte. Változást nem vettem észre. Nem segít, de nem is ront semmin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract