Olivia

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes levendula illóolaj 100%-os tisztaságú, minőségi higítatlan termék.

A rendkívül illatos, évelő levendulacserje virágzó végeiből kivont 100% tisztaságú természetes levendula illóolajat széleskörű gyógyhatása és lelki állapotra gyakorolt kedvező hatásai miatt ősidők óta alkalmazzák. Több, mint 70 különböző problémára bizonyult hatásosnak az évezredek tapasztalai alapján.

A teafa olaj mellett a levendula olaj az egyetlen, melyből alkalmanként pár cseppet közvetlenül a bőrfelületeden is alkalmazhatsz. A bőrbe dörzsölve kiválóan alkalmas a gyulladt pattanások és aknék, a rovarcsípések és az izomgörcs enyhítésére, emellett a fürdővízbe vagy párologtatóba cseppentve gyógyír a stresszes, nyugtalan lelkiállapotra és az álmatlanságra is.

Kiszerelés: 10 ml

Pajzs

2019. október 5.

Nagyon (a sokadikon nagyon) szeretem a levendula illatát, szinte mindig van itthon valamilyen levendulás illóolaj. Párologtatom, illetve párnára cseppentek belőle vagy zsebkendőre, amit odaarakok az éjjeliszekrényre, ha olyan kedvem van; megnyugtató, kellemes aromája van. Ha épp nincs otthon teafaolaj, és felbukkan egy pattanás, ezzel bekenem lefekvés előtt, és reggelre lelohasztja, de csínyján bánok vele, bőrre egyébként nem kenem. Fürdéshez is szoktam használni, belekeverek pár cseppet a habfürdőbe, és mennyei illat száll fel a vízből.
Nem ez a kedvenc levendulaolajam, de abszolút megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Nem ez a kedvenc levendulaolajam, de abszolút megérdemli az öt csillagot.

zsooofi

2014. október 1.

Őt nagyon szeretem. Dezodorkészítéshez vettem, de azóta máshoz is felhasználtam már: szoba illatosítására, szúnyogok ellen, párnára csöpögtetve, stb. Nagyon hasznos kis olaj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.