Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: wadeper, Módosítva: 2015. május 28.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1590 Ft

Puhává varázsolja a bőrünket, stresszoldó, nyugtató hatású. A levendulaolaj gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, míg a benne található tengeri só tisztítja, fertőtleníti és méregteleníti a bőrünket. A só jó hatással van a narancsbőrre is, feszesíti, simává varázsolja a problémás területeket.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Okokucko.hu

wadeper

2015. május 24.

Kellemes illatú, nyugtató fürdőkhöz ideális. Nem irritál és nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.