Olivia

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 28.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes ligetszépe olaj 100%-os tisztaságú, finomítatlan, és hozzáadott illatanyag-mentes minőségi termék. Ez az aranysárga színű, sűrű állagú olaj tökéletes a száraz, hámló, problémás bőr kezelésére. Kivételesen magas linolénsav, valamint a ritkán előforduló gamma linolénsav tartalmának köszönhetően különösen ajánlott a pikkelyes és problémás bőr ápolására, hiszen értékes összetevői megakadályozzák a bőr vízvesztését, kiszáradását, segítik a bőr védőrétegének helyreállítását, a bőr megújulását.

Amadea

2018. június 17.

Kifejezetten az ekcéma (pontosabban zsíros szeborrea) miatt vettem, az ember lánya kétségbeesésében mindent kipróbál, ha belobban az arca. Sajnos ezen a problémán nem segített - nekem eddig csak az Elocom vált be rá -, de amúgy nem rossz arcápoló olaj, majdnem szagtalan, színtelen olajka, sokkal könnyebb, mint a jojoba, hamarabb felszívódik, talán nem a párnán köt ki a fele. Hidratálókrémhez szoktam keverni, másnap reggel érzem, hogy kicsit hidratáltabb és puhább a bőröm, de nekem a jojobaolaj jobban passzol a bőrömhöz.
Jóindulatú négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Jóindulatú négy csillag.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. november 1.

Mivel ekcémával is küzdök, így mindig tartok otthon ligetszépe olajat. Az ekcémás bőr egyik legjobb ápolószere. Nagyon jól hidratál, puhítja a bőrt. Könnyen beszívódik, jól keverhető más olajokkal is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 1.

rita.997

2014. október 23.

Pár hete használom, kb 2 naponta ugyan más márkát sem próbáltam de eddig nagyon jó. A bőröm puhább és simább, kevésbé száraz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!