Olivia

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes makadámdió olaj 100%-os tisztaságú, finomítatlan, és hozzáadott illatanyag-mentes minőségi termék. A makadámdió olaja egyedülálló zsírsavösszetételének köszönhetően kiválóan ápolja a száraz, hámló, gyulladásra hajlamos bőrt. Igen magas A- és E-vitamin tartalmával, magas antioxidáns szintjével jelentősen lassítja a bőr öregedését. Az egyik legkedveltebb masszázsolaj. Kifejezetten bőrsimító és regeneráló tulajdonságaival bársonyosan puhává és feszessé varázsolja a bőröd.

Kiszerelés: 30 ml

kunzsuzsi

2018. április 18.

Nagyon kellemes csalódás volt ez az olaj, a tavaszi akció keretében szereztem be, gondoltam megér egy próbát. Nem csalódtam, bekerült a kedvencek közé. Arcra használom, most olvastam, hogy haj- és körömápolásra is alkalmas - ezeket is ki fogom próbálni :) Szerintem teljesen megéri az árát, remekül ápolja az arcbőrt és nem marad utána ragacsos zsíros érzés sem. Az illata szerintem nem olyan jó, de nagyon hamar elillan így egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. november 1.

Gyógyír a száraz bőrre. Könnyen beszívódó olaj. Nagyon jól puhítja a bőrt. Kitűnő hidratáló, ápoló olaj. Önmagában is kitűnő, de van amikor mandula vagy jojoba olajjal 1:1 arányban keverem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 1.

Azrail

2014. augusztus 2.

Nagyon kedvelem az olajos áplókat, ebben verhetetlen az Olivia Natural. Használom hajra, körömre, és a kádba is szoktam csepegtetni. Mindenhova és mindenre kiváló: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Emolliensek: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil