Olivia

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cataleya, az összetevőket feltöltötte: B94, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Ez a természetes krémdezodor kizárólag szódabikarbónát és shea-vajat tartalmaz, így egyszerre hidratál és fejti ki nedvességmegkötő hatását. Nem tömíti el a pórusaidat, így az egészségedre sem jelent veszélyt. Mandarin és citrom olaj tartalmának köszönhetően üdítően friss, gyümölcsös illattal véd az izzadás kellemetlen hatásaitól.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Ár: 800 Ft , Eladó: miszi
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, banki utalás/készpénz

claudia.nyilas

2020. július 28.

Új szerelem! Eddig az illatmentes verziót halmoztam fel otthon tégelyszám, de kipróbáltam ezt és ennek sokkal jobb az állaga is!! Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Tealover

2020. július 7.

Alapvetően használ, de eléggé potyogós. Ha valamivel krémesebb lenne, könnyebb lenne a felvitel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

papillonlepetit

2020. február 2.

Csatlakozom az előttem hozzászólóhoz. Problémás, érzékeny hónaljam van, gyakorlatilag már mindent kipróbáltam, amit csak lehet, hogy meggátoljam az erős izzadást. Krémdezodort még sose használtam, ezért adtam neki egy esélyt. Az első pár héten kifejezetten pozitív tapasztalatom volt a termékkel kapcsolatban. Örültem, hogy elég volt belőle kis mennyiség is és viszonylag hatásos volt. Amikor először kezdtem észrevenni a kipirosodott területeket azt hittem én rontottam el, hogy nem szabad használni közvetlen borotválkozás után. De mikor már erre is figyeltem, akkor sem lett jobb a helyzet, sőt már kifejezetten égő,csípő, irritáló érzést keltett a nap folyamán. Azonnal tudtam, hogy ez okozza az irritációt, ki is dobtam a maradékot és most Neogranormonnal gyógyítom a gyulladt piros felületeket a hónaljon.. de lassan kezd rendbe jönni.
Senkinek sem ajánlom a terméket. (vagy csak azoknak nem, akiknek szintén érzékeny/ultra érzékeny a bőrük)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

kikoletta

2020. január 22.

A termékkel az első egy hétben semmi probléma nem volt, tette a dolgát és még kellemes illata is volt. Viszont utána jöttek a problémák, nekem is elég keményen begyulladt tőle a hónaljam, hetekig tartott amíg helyrejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

justfanny7

2019. november 15.

Nem vagyok nagy izzadós, az ember használja a levendulásat, mert ő érzékeny az alumíniumra, ezért vettem én is ilyet (plusz a doboza fűszertartónak zseniális).
Dezodor, tehát izzadni izzadok, de semmi szag sincs, így én szeretem, az illata is narancsos :) irritációt nem tapasztaltam (első doboz végén járok).
minket meggyőzött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

minket meggyőzött :)

Sztonka

2019. november 15.

Hát nekem elég csalódás ez az illat sajnos. Ez az első dezodorjuk amit próbálok. A hatásával meg vagyok elégedve (úgy ahogy), napi egyszer azért újra kell kennem,hogy megtartsa a hatását. Az izzadás mennyiségét nem igazán módosítja, ami engem nem is zavar, az izzadságszagot is elfedi, viszont a saját illata... hát az valami penetráns. Egyáltalán nem érzem citrusosnak,inkább olyan,mintha valaki más izzadságát kenném magamra.
Összefoglalva hatásra egész jó, de ez az illat nagyon elvesz az élményből.
Azért még egy másikkal bepróbálkozom, lehet csak velem nem kompatibilis a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Összefoglalva hatásra egész jó, de ez az illat nagyon elvesz az élményből.

bazsalikom

2019. szeptember 17.

Még nem használtam natúr krémdezodor, de úgy gondoltam, hogy ideje ezt is kipróbálnom, mert már a többi kozmetikai termékem natúr. Eddig az aluminiummentes deokat használtam, nem sok sikerrel. Jó, hogy nem olvastam el a krémmániás véleményeket,, hanem választottam ezt a sok közül.Mit mondjak nem bántam meg. Ugyan most már elmúlt a nyári kánikula, de 25 fokban is lehet izzadni és én izzadok is, viszont egy csöpp kellemetlen szag nem sok annyi sincs, pedig reggel zuhanyzás után kenem be, egész nap nem kell utána kenni.Egy szó, mint száz, teljesen meg vagyok elégedve, már-már csoda kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

krisztinakasza91

2019. szeptember 4.

Pár nap használat után a bőröm vörös és érzékeny lett. Szinte már a víz is csípte.
Abban a néhány napban amíg használtam az izzadásgátló hatása, az illata, állaga az kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

anielka

2019. augusztus 6.

Mint a két lábon járó zselés szaloncukor :) szerencsére annyira diszkrét az illat, hogy nem zavar. Ugyanaz a véleményem mint a többi tesóról: jó a hatása, extrém esetben kell újra kenni, viszont a szódabikarbóna mennyisége sok. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

miskvx

2019. július 29.

nem..nem működik nekem. jó az illata - bár nekem kicsit émelyítő a kakaóvaj+mandarin kombó a hónaljamban, de 1h és semmi. Persze izzadok ettől is, de kb mintha semmit sem kennék. szóval nálam nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.