Olivia

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cataleya, az összetevőket feltöltötte: B94, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Ez a természetes krémdezodor kizárólag szódabikarbónát és shea-vajat tartalmaz, így egyszerre hidratál és fejti ki nedvességmegkötő hatását. Nem tömíti el a pórusaidat, így az egészségedre sem jelent veszélyt. Mandarin és citrom olaj tartalmának köszönhetően üdítően friss, gyümölcsös illattal véd az izzadás kellemetlen hatásaitól.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Zimtun

2021. július 5.

Nagy kedvencem lett, mert tetszik az illata és nagyon hatékony a szagok ellen. A kiszerelésével/használatával sincs bajom. A max. pontszámot viszont azért nem adtam meg, mert legutóbb teljesen kikristályosodott a tégely kb. negyede és ki kellett dobnom. Ennek ellenére fogok még neki esélyt adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

fancsa

2021. július 1.

Alapvetően nagyon meg vagyok elégedve az Olivia krémdezodorokkal. Nagyon jó izzadásgátló, nekem szerencsére nem színeződött el tőle a hónaljam, most már drogériában is kapható, viszont egy jó hónap, másfél hónap elteltével olyan irdatlan kristályosodásba kezd, hogy olyan, mintha bőrradírral próbálnám kenegetni a bőrömet. Emiatt kevésbé hatékony is, mivel nem tudom normálisan eloszlatni. Sajnálom, mert volt, hogy emiatt nem tudtam elhasználni egy tégelyt és idő előtt meg kellett válnom tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

tara95

2021. június 28.

Első használat során hűvösebb időben nem vált be, ahogy bejöttek a nyári melegek nagy kedvenc lett. Akármennyire izzadok, csak a kellemes shea vaj illat marad meg, ez meglepetés a számomra. A felvitele sem túlzottan macerás, volt, hogy csípett, de ez teljesen megszűnt, újra fogom venni vagy ezt, vagy a márka más termékét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

mafalda

2021. március 26.

Tényleg jó, mert bár néha még emellett is érzem, hogy izzadok, vagyis szó szerint folyik a hónaljamról a víz..😟 mégsem büdösödöm be.😄 De az illata annyira nem jön be nekem, olyan narancsos marcipán amit szerencsére napközben nem érezni pláne parfüm használat mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

kotfanni

2020. október 9.

Sokáig használtam. Elég macerás a felvitele. Nem vagyok túl izzadós de büdi maradtam ettől is, igaz először szúnyogírtó szagom volt. Mindezek ellenére azért szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

claudia.nyilas

2020. július 28.

Új szerelem! Eddig az illatmentes verziót halmoztam fel otthon tégelyszám, de kipróbáltam ezt és ennek sokkal jobb az állaga is!! Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

papillonlepetit

2020. február 2.

Csatlakozom az előttem hozzászólóhoz. Problémás, érzékeny hónaljam van, gyakorlatilag már mindent kipróbáltam, amit csak lehet, hogy meggátoljam az erős izzadást. Krémdezodort még sose használtam, ezért adtam neki egy esélyt. Az első pár héten kifejezetten pozitív tapasztalatom volt a termékkel kapcsolatban. Örültem, hogy elég volt belőle kis mennyiség is és viszonylag hatásos volt. Amikor először kezdtem észrevenni a kipirosodott területeket azt hittem én rontottam el, hogy nem szabad használni közvetlen borotválkozás után. De mikor már erre is figyeltem, akkor sem lett jobb a helyzet, sőt már kifejezetten égő,csípő, irritáló érzést keltett a nap folyamán. Azonnal tudtam, hogy ez okozza az irritációt, ki is dobtam a maradékot és most Neogranormonnal gyógyítom a gyulladt piros felületeket a hónaljon.. de lassan kezd rendbe jönni.
Senkinek sem ajánlom a terméket. (vagy csak azoknak nem, akiknek szintén érzékeny/ultra érzékeny a bőrük)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

kikoletta

2020. január 22.

A termékkel az első egy hétben semmi probléma nem volt, tette a dolgát és még kellemes illata is volt. Viszont utána jöttek a problémák, nekem is elég keményen begyulladt tőle a hónaljam, hetekig tartott amíg helyrejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

justfanny7

2019. november 15.

Nem vagyok nagy izzadós, az ember használja a levendulásat, mert ő érzékeny az alumíniumra, ezért vettem én is ilyet (plusz a doboza fűszertartónak zseniális).
Dezodor, tehát izzadni izzadok, de semmi szag sincs, így én szeretem, az illata is narancsos :) irritációt nem tapasztaltam (első doboz végén járok).
minket meggyőzött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

minket meggyőzött :)

Sztonka

2019. november 15.

Hát nekem elég csalódás ez az illat sajnos. Ez az első dezodorjuk amit próbálok. A hatásával meg vagyok elégedve (úgy ahogy), napi egyszer azért újra kell kennem,hogy megtartsa a hatását. Az izzadás mennyiségét nem igazán módosítja, ami engem nem is zavar, az izzadságszagot is elfedi, viszont a saját illata... hát az valami penetráns. Egyáltalán nem érzem citrusosnak,inkább olyan,mintha valaki más izzadságát kenném magamra.
Összefoglalva hatásra egész jó, de ez az illat nagyon elvesz az élményből.
Azért még egy másikkal bepróbálkozom, lehet csak velem nem kompatibilis a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Összefoglalva hatásra egész jó, de ez az illat nagyon elvesz az élményből.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.