Olivia

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes mandula olaj 100%-os tisztaságú, finomítatlan, és hozzáadott illatanyag-mentes minőségi termék. A vitaminokban és ásványi anyagokban bővelkedő mandula olaj kitűnő bőrápoló és bőrvédő. Magas fehérje- és A, B illetve E-vitamin tartalma révén tökéletes megoldás száraz, érzékeny és irritált bőrre - hidratálja, nyugtatja a bőrt és megőrzi annak rugalmasságát, valamint lassítja az öregedését. Bármilyen bőrtípus kezelésére hatékonyan alkalmazhatod: élvezd csodás hatásait testápoló- vagy masszázsolajként, fürdővízbe csepegtetve vagy arcpakoláshoz adva.

Kiszerelés: 100 ml

SpinnerCat

2019. november 19.

A mandulaolaj alap termék itthon, szeretem ezt a fajtát, az üveg is tetszik. Az egyetlen baj vele az adagoló volt, de ezt kiműtve tökéletesen használható. Ez visszatérő problémának tűnik az Oliviás termékeknél, pedig amúgy szeretem őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

KSB1985

2016. december 9.

Termeszetes mandulaolaj jo aron. Az uvegben levo adagolofej egyaltalan nem felhasznalobarat, nagyon lassan jon belole az olaj, szinte lehetetlen kivarni. Hatasat tekintve nem tud tobbet, mint 1 atlagos testapolo.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 9.

malna222

2015. november 12.

Nagy mennyiség, jó áron. Nálam kb. ennyi a pozitívum. Akárhogy használom, semmi változás a bőrömön, ugyanolyan száraz, mint előtte. Csalódott vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

lapiskat

2015. szeptember 13.

Baráti áron nagy mennyiséget kapunk. Eddig az arcomra és a fejbőrömre kentem "töményen", jól puhította mindkettőt, eltüntette a pirosságot. Egyedül az adagolófejjel nem vagyok kibékülve, mert nagyon lassan jön ki a csepegtetőből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.