Olivia

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2015. június 11.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Normál és száraz bőrre ajánlott. Ellenállhatatlanul gyümölcsös illatot és bársonyos érintést kölcsönöz a bőrnek!
  • A szappanban található mangóvaj különleges zsírsav-összetételével, illetve magas antioxidáns- és vitamintartalmával egyedülállóan hidratálja és rugalmassá teszi a bőrt.
  • Öregedésgátló, bőrmegújító hatásaival szépíti az érett, vízhiányos bőrt.
  • Enyhíti az ekcéma és a pikkelysömör kellemetlen tüneteit.
  • A mandarin illóolaj friss, gyümölcsös illatával minden évszakban a forró nyár hangulatát kölcsönzi minden zuhanyzáshoz.

Szappanman

2020. március 2.

Igazi, természetes, nagyon finom mandarin illat, olyan, hogy tényleg szeretnél beleharapni. Ez az illat fürdés közben is végig jelen van a szappan teljes élettartama alatt. Néhány nap használat után nem vettem észre semmilyen irritációt, különösebben nem is szárít, amennyire igen, az elfogadható számomra. Hozzáteszem az átlagnál szerintem többet zuhanyzok, mosok arcot, kezet stb. Napi 2 de inkább 3 zuhanyzás megvan. Sajnos a nagyon finom illatból a fürdés után csak valami egész minimális marad meg a bőrön, de fürdés közben, mintha tényleg frissen pucolt mandarinnal kenegetné magát az ember. Gyorsan tud fogyni különösen, ha nem kézben habosítasz vele, hanem közvetlen testen használod bő vízzel. Mindig csodálkozva nézem aki bármilyen szappanhoz több hónapos használati időket ír.. én max másfél-két hét alatt egy 250g-os Nesti Dante-t is el tudok fogyasztani, egy ilyen kis 90g-os, pláne ami amúgy is gyorsan fogy, 4-5 napon belül is eltűnhet.

Jó lenne nagyobb kiszerelés is, legalább 150g, valamint, ha fürdés után is maradna több ebből a kellemes illatból.

Most februárban vásároltam a szappant közvetlen a gyártótól, a szavatossági ideje 2020.12.31. volt.

4,5 csillagot adnék neki, de azt nem lehet, így marad egy erős négyes. Az illata miatt a következő rendelésből sem hagyom ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

senskin

2018. október 21.

Engem nem szárit. Isteni illata van. Eddig ez vált be a legjobban, reggeli arcmosáshoz. Puha, sima, finom bőr! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

susi95

2018. július 27.

Nagyon finom az illata, én mindenre használom (hajra is), így sajnos hamar fogy, max 2 hétig tart ki. Igazi nyári szappan, krémes habbal, ha valaki szereti a mandarin illatát, annak elsőre szerelem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

TimiK

2015. július 26.

Az illata finom, a habja krémes és úgy kb. másfél-két hónapig tart ki napi használattal. Az én bőrömet viszont szárította egy kissé úgy hogy 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate
Illatanyagok: Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Oil

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.