Olivia

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nolee, Módosítva: 2013. november 26.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

A gyönyörű és kívánatos ajkak természetes ápolására fejlesztettük ki gyümölcsös ízű, természetes szájfényünket, mely az illatos narancsolaj mellett kakaóvajat, shea-vajat és E-vitamint tartalmaz. Az ajakbalzsam egyszerre varázsolja puhává az ajkaidat és kölcsönöz neki csillogó fényt.

ABarbara

2019. december 12.

Engem is zselés szaloncukorra emlékeztet az illata, kellemes használni, semmi kiemelkedőt nem nyújt, de amit egy shea és kakaóvajas natúr krémtől várhatunk azt hozza. Nekem nem marad sokáig az ajkaimon, nem képez egy plusz réteget, mint mondjuk a NUXE Reve de Miel, inkább napközbeni gyors ápolásra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Tamaszkusz

2017. március 28.

Szerettem volna szeretni, de nekem picit olyan semmilyen.. Felkenés után elül a számon, ideig-óráig érezni némi hatását, majd visszaáll az eredeti állapot. Éjszakánként azért el fogom kenegetni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

hollieme

2016. december 16.

nagyon sokáig elég a kiszerelés, viszont ezt a belenyúlkálósdit én sem tudtam (és nem is akartam) megszeretni, ezért csak itthon használom, akkor is vagy jól megtisztított kézzel, vagy fülpálcikával viszem fel a számra a balzsamot. maga a termék jó, hamar felszívódik, így a csillogását nem igazán lehet szájfényként használni, de ez abszolút rendben is van, hiszen egy ajakápolóról beszélünk, nem pedig egy szájfényről. hidratál, teszi a dolgát, az illata pedig narancsos-csokis szaloncukorra emlékeztet, amit a szekrény mélyén találtál és nagyon megörültél neki.

update: megvettem a második darabot, amely már új külsőt kapott, de sajnos a belenyúlkálós tégely maradt. egy ideig nem használtam, mással helyettesítettem, és akkor jöttem rá, mennyire hiánypótló számomra: a hidratálásban verhetetlen, nagyon szép lesz tőle a szám. a kiszerelése miatt csak otthon használom, legfőképpen este és csak fülpálcikával nyúlok bele, de ennyi elég is: észrevétlenül teszi a dolgát, nekem jobban bevált ajakápolás szempontjából, mint egy Labello vagy Eucerin (rúzs alá, szájfénynek viszont nem jó). csak a tégely miatt nem kapja meg az öt csillagot, egyébként simán max pontos lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

makoskutya

2016. január 18.

Nagyon finom illata van és az íze is jó.Az összetevők nagyon jók, de egy kicsit zavaró a tégely.Én nem szívesen nyúlok bele az ajakápolóba.Jobb szeretem a stiftes verziót.Nekem egy kicsit szárítja a számat és a nagy szélben is utána kell kenni. Összességében nem rossz, de jobbra számítottam.Legközelebb egy másik ízesítést azért kipróbálok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

emagdi

2015. január 28.

Nekem annyira nem vált be. Az ápoló hatása vitathatatlan, de nyilvánvalóan azért, mert kakaóvajból és shea vajból áll (amit kb bárki otthon is össze tud keverni magának:)). Felkenve az ízében a kakaóvaj dominál, plusz érezni a narancsolajat kicsit. Ami miatt nekem nagyon nem vált be, az a csomagolása, és az állaga. A kis tégelyt kicsit csúszósabb (vagy esetleg kesztyűs) kézzel már nem lehet kinyitni, illetve annyira keményen bele van betonozódva a krém, hogy kivenni sem könnyű belőle. Kicsit krémesebb állagúra kellett volna keverniük szerintem az ajakápolót, hogy ebből a tégelyből normálisan használni lehessen. (elrakom nyárig, hátha a 30C+ fokokban majd könnyebben kenhető lesz :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 28.

hyper.panka

2015. január 18.

Imádom. Az illata mindig feldob. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 18.

Imádom. Az illata mindig feldob. :)

Regina59

Korcsoport: >54
2014. november 1.

Nagyon jó ajakápoló. Kellemes csokis illatú, enyhe narancs ízzel. Nagyon jó a puhító, hidratáló hatása. A kakaóvaj tartalma jól védi az ajkakat az őszi, téli időszakban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 1.

rita.997

2014. október 23.

IMÁDOM, egyszerűen tökéletes: Csillog mint egy szájfény, az illata isteni mint a narancsos-zselés szaloncukornak és ennél jobban ápoló ajakbalzsamom még nem volt. Engem nem zavar a nyúlkálós kiszerelés sem, már megszoktam a korábbi ajakápolóim használatakor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.

Csokoládé

Korcsoport: < 18
2014. október 5.

Nekem a csokoládés van meg...Egyszerűeen imádooom.Már vagy 3 hónapja használom és még semmi se fogyott belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. október 5.

karli

Korcsoport: < 18
2014. június 13.

Szuper az illata, narancsos csoki, szerencsére íze nincs, még csak nem is édes ezért nem érzek késztetést, hogy lenyaljam. Amikor bekenem a szám tök jó puha lesz, de valahogy idővel eltűnik róla, pedig esküszöm nem eszem meg. Ezért gyakran kell kenegetni. Összességében elégedett vagyok vele, csak a tégelyes kiszereléssel nem vagyok megbarátkozva, praktikusabb lenne stift, higiéniai szempontból is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.