Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillith, Módosítva: 2013. június 12.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Puhává varázsolja a bőrt, miközben kellemes stresszoldó hatással bír. A narancsolaj érett, friss illata közérzet javító hatású. A benne található tengeri só tisztítja, fertőtleníti és méregteleníti is egyszerre a bőrt. Ezenkívül a só jó hatással van a narancsbőrre is, feszesíti és simává varázsolja a problémás területeket.

Vivus94

2019. június 21.

Kellemes narancsillatú fürdőt kapunk, puha lesz utána a bőr, de nekem utána húzódni szokott kicsit, amit más sónál nem tapasztaltam még. Ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Cintia04

2017. november 6.

Én nagyon imádtam a napokban fogyott el. Kicsit szárította a bőröm de nem vészesen hiszen fürdősóról beszélünk de ezt egy kis testápolóval mindig tudtam ellensúlyozni! Amúgy tényleg nagyon isteni narancsos, sós illata van. Éreztem ahogy tisztítja még a légutam is teljesen felfrissített és ellazított! Sokáig elég volt pedig aztán bőven dobtam belőle a fürdővízbe! A bőrömet is szebbnek, selymesebbnek láttam tőle.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

wadeper

2015. május 24.

Az adagolással vigyázni kell, egyszer többet szórtam a kelleténél, és nagyon forró vízbe, elmerültem, és pár perc múlva nagyon erősen elkezdett mindenhol csípni és viszketni a tőle a bőröm. Ha viszont betartjuk az adagolást fantasztikus frissítő narancsos illatú fürdőt varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. május 14.

Nagyon jó narancsos illatú, bőven van benne a körömvirág sziromból.Kellemesen frissít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 14.

Illatanyagok: Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.