Olivia

Ár:   490-1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chidori, Módosítva: 2015. október 20.

Ár:   490-1290 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

• A tégelyből vegyél ki egy borsónyi darabot és melegítsd fel a kezedben, majd kend a hónaljadra.
  • Ez a krémes, könnyed dezodor úgy hat, hogy inkább illatosít, és semlegesíti a szagokat, mintsem, hogy eltömítené a pórusaidat, azonban a hozzáadott szódabikarbóna vízmegkötő hatásának köszönhetően mégis enyhe izzadásgátló hatással bír.
  • Garantáltan parabén-, alumínium-, cinksó- illetve mindenféle kémiai vegyülettől mentes, 100%-ban természetes anyagokból összeállított dezodor.
  • 12 órán át véd a kellemetlen testszagok ellen.
  • Ezzel a dezodorral elősegítheted, hogy a méreganyagok természetesen tudjanak távozni a szervezetedből.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu

botykasmunyo

2020. június 30.

Az állaga nagyon tetszik: tömör, úgy kell kikaparni a dobozból, viszont kiválóan olcad a bőrön, így szépen be lehet dolgozni. A kellemetlen szagokkal sajnos nem bírkózik meg, és a fekete felsőmet is befogta. Az illata citrusos, levendulàs, nekem kicsit nagymamás, de végül is nem tolakodó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

RonjaR

2019. december 8.

Az érzékeny bőrre való változattal együtt vettem meg nyáron, kis kiszerelésben. Tetszik az illata, mert finom és egyáltalán nem tolakodó. Hiába kicsi a tégely, sokáig elég a tartalma. Viszont valóban kemény az állaga, ám szerencsére gyorsan felmelegszik az ember ujjától, úgyhogy nekem nem okoz gondot a használata.
A hatása és az összetevői is jók, egyedül azért vonok le egy csillagot, mert kezdetben néha irritálta a bőrömet. Azóta már hozzászokott a bőröm, és nem volt ilyen gondom, de akinek érzékeny a hónalja, az talán jobban jár a gyengéd változattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

TRMoni78

2019. június 10.

Hát, jobbat is használtam már a kategóriában. Nagyon nehezen lehet a tégelyből kivenni és a bőrömre kenni, annyira kemény az állaga. Az illatában egyáltalán nem érzem a gerániumot, de egyébként hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

sssniki

2019. április 22.

Ne utáljatok, de én leszek, aki lepontozza! :( Sajnos piros volt a bőröm a használata után... Ne is említsem, hogy nekem a szagokkal nem bánt el. Nagyon cikinek éreztem emberek közé menni ezzel, mert az izzadtság könnyen legyőzte.

A natúr vonala viszont pozitívum és az illata is finom, amíg tart... 😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

A natúr vonala viszont pozitívum és az illata is finom, amíg tart... 😄

szilagyis

2019. március 30.

Nagyon szeretem az illatát. Tartós és mégsem túl sok.
A hagyományos dezodorokhoz képest keményebb, ami nehezíti a felvitelét, de a jó összetevői miatt ezzel kiegyezik az ember.
Nem hagy fehér foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Nagyon szeretem az illatát. Tartós és mégsem túl sok.
Nem hagy fehér foltot.

Okapi

2018. december 18.

Évek óta használom a ON krémdezodorjait. Előtte mindenfélét kipróbáltam, de semmi sem vált be igazán. Majd elkezdtem ezeket a krémeket használni és azóta nem győzöm ajanláni. Az összetételük es az illatuk remek, én mindet szeretem és egész nap, illetve edzésen is tökéletesen teljesít. Ezt főleg akkor szoktam realizálni, amikor egy napra véletlenül elfelejtettem feltenni.
Az egyetlen negatívuma, hogy kézzel kell felkenni, de annyira elégedett vagyok vele, hogy ezért nem vonnék le pontot.
Extra; kipróbáltam a márka stiftes formájú dezodorját is, de az nagy bánatomra messze van ettől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Petra222

2018. október 31.

Nagyon nem vált be! Valamelyik összetevőjétől gyulladt , piros lett a hónaljam, pedig kétféle illatút is vettem. Az alumínium mentessége előny, de az érzékeny bőrűeknek átok ez a krém. Nagyon olvassátok el az összetevőket, mert nagy mennyiségben olyan anyag is árthat, ami amúgy természetes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

zsuzzzsi

2018. október 26.

A legjobb természetes dezodor amit próbáltam, évek óta használja az egész család. Ennek van a legjobb illata, de az illatmentes, és a levendula-teafaolajos is megtalálta magának a felhasználóit a családban. Kicsit talán macerás a használata, viszont abszolút hatékony, keményebb nyári napokon sincs izzadás, és a kamaszkori "szagosodással" is elbánik. A szódabikarbóna egyikünknél okoz némi problémát időnként, de akkor kicsit parkolópályára kerül a dezodor, és néhány nap múlva mehet újra. Folyamatosan próbálgatok más természetes anyagokból készült termékeket is, de még nem volt olyan, ami felvette volna ezzel a versenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Dea

2018. szeptember 9.

Update: Nekem is nyomott hagyott a pólómon,megpróbálkoznék más illattal.

Sajnos nekem ez sem vált be, én emellett is izzadok,és a szagokat sem szünteti meg , már kezdem feladni a természetes dezodorokkal,de azért még párat kipróbálok hátha :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Update: Nekem is nyomott hagyott a pólómon,megpróbálkoznék más illattal.

fairynorah

2017. december 21.

Egész jó volt nyáron is, leizzadtam ugyan mellette, de semmilyen kellemetlen szagom nem lett. Sajnos a fehér pólóimon sárga nyomott hagyott😞

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil