Olivia

Ár:   490-1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chidori, Módosítva: 2015. október 20.

Ár:   490-1290 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

• A tégelyből vegyél ki egy borsónyi darabot és melegítsd fel a kezedben, majd kend a hónaljadra.
  • Ez a krémes, könnyed dezodor úgy hat, hogy inkább illatosít, és semlegesíti a szagokat, mintsem, hogy eltömítené a pórusaidat, azonban a hozzáadott szódabikarbóna vízmegkötő hatásának köszönhetően mégis enyhe izzadásgátló hatással bír.
  • Garantáltan parabén-, alumínium-, cinksó- illetve mindenféle kémiai vegyülettől mentes, 100%-ban természetes anyagokból összeállított dezodor.
  • 12 órán át véd a kellemetlen testszagok ellen.
  • Ezzel a dezodorral elősegítheted, hogy a méreganyagok természetesen tudjanak távozni a szervezetedből.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu
TRMoni78

2019. június 10.

Hát, jobbat is használtam már a kategóriában. Nagyon nehezen lehet a tégelyből kivenni és a bőrömre kenni, annyira kemény az állaga. Az illatában egyáltalán nem érzem a gerániumot, de egyébként hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

sssniki

2019. április 22.

Ne utáljatok, de én leszek, aki lepontozza! :( Sajnos piros volt a bőröm a használata után... Ne is említsem, hogy nekem a szagokkal nem bánt el. Nagyon cikinek éreztem emberek közé menni ezzel, mert az izzadtság könnyen legyőzte.

A natúr vonala viszont pozitívum és az illata is finom, amíg tart... 😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

A natúr vonala viszont pozitívum és az illata is finom, amíg tart... 😄

szilagyis

2019. március 30.

Nagyon szeretem az illatát. Tartós és mégsem túl sok.
A hagyományos dezodorokhoz képest keményebb, ami nehezíti a felvitelét, de a jó összetevői miatt ezzel kiegyezik az ember.
Nem hagy fehér foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Nagyon szeretem az illatát. Tartós és mégsem túl sok.
Nem hagy fehér foltot.

Okapi

2018. december 18.

Évek óta használom a ON krémdezodorjait. Előtte mindenfélét kipróbáltam, de semmi sem vált be igazán. Majd elkezdtem ezeket a krémeket használni és azóta nem győzöm ajanláni. Az összetételük es az illatuk remek, én mindet szeretem és egész nap, illetve edzésen is tökéletesen teljesít. Ezt főleg akkor szoktam realizálni, amikor egy napra véletlenül elfelejtettem feltenni.
Az egyetlen negatívuma, hogy kézzel kell felkenni, de annyira elégedett vagyok vele, hogy ezért nem vonnék le pontot.
Extra; kipróbáltam a márka stiftes formájú dezodorját is, de az nagy bánatomra messze van ettől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Petra222

2018. október 31.

Nagyon nem vált be! Valamelyik összetevőjétől gyulladt , piros lett a hónaljam, pedig kétféle illatút is vettem. Az alumínium mentessége előny, de az érzékeny bőrűeknek átok ez a krém. Nagyon olvassátok el az összetevőket, mert nagy mennyiségben olyan anyag is árthat, ami amúgy természetes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

zsuzzzsi

2018. október 26.

A legjobb természetes dezodor amit próbáltam, évek óta használja az egész család. Ennek van a legjobb illata, de az illatmentes, és a levendula-teafaolajos is megtalálta magának a felhasználóit a családban. Kicsit talán macerás a használata, viszont abszolút hatékony, keményebb nyári napokon sincs izzadás, és a kamaszkori "szagosodással" is elbánik. A szódabikarbóna egyikünknél okoz némi problémát időnként, de akkor kicsit parkolópályára kerül a dezodor, és néhány nap múlva mehet újra. Folyamatosan próbálgatok más természetes anyagokból készült termékeket is, de még nem volt olyan, ami felvette volna ezzel a versenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Dea

2018. szeptember 9.

Update: Nekem is nyomott hagyott a pólómon,megpróbálkoznék más illattal.

Sajnos nekem ez sem vált be, én emellett is izzadok,és a szagokat sem szünteti meg , már kezdem feladni a természetes dezodorokkal,de azért még párat kipróbálok hátha :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Update: Nekem is nyomott hagyott a pólómon,megpróbálkoznék más illattal.

fairynorah

2017. december 21.

Egész jó volt nyáron is, leizzadtam ugyan mellette, de semmilyen kellemetlen szagom nem lett. Sajnos a fehér pólóimon sárga nyomott hagyott😞

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Sadrus

2017. augusztus 30.

Én az illatmenteset használom. Valóban szükséges valami segédeszköz a kiszedéséhez, de ezt követően kézzel könnyen felkenhető és egész nap tart! Nincs kiütésem tőle és sokkal kevésbé izzadok :)
Ár érték arányban is kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Ár érték arányban is kitűnő.

szevin007

2017. augusztus 3.

Nagyon szeretem, sokkal hatékonyabb, mint alumíniumos társai, nálam megállja a helyét. 40 fokban sem olvad meg, nem leszek büdös. Szagtalanít, izzadó ugyan de ez nem probléma számomra. Mindig ápolom a bőrömet, amikor este lemosom, mert sajnos a szódabikarbónát nem bírom hosszú távon. Ez azt jelenti, hogy piros lesz tőle a bőröm... ha éjszakára vastagon bekenem valami szuper kis krémmel, akkor nincs probléma. Imádom!!! A tégelyében pedig van egy Mini spatula is, hogy ne kelljen belemászni kézzel. Az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil