Olivia

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. október 30.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

• Az Olivia Natural kakaóvaj finomítatlan, hozzáadott illatanyag-mentes, illetve Fair Trade.
  • Használat közben, a bőrre felkenve a test melegétől megolvad, és gyorsan beszívódik a bőr mélyebb rétegeibe is.
  • Minden bőrtípusra ajánlott, de ha száraz, ekcémás vagy bőrkeményedéses a bőröd, akkor is rendkívüli eredményt érhetsz el vele, már pár alkalom után.
  • Véd az időjárás viszontagságaitól, télen megakadályozza a bőr kiszáradását, nyáron pedig természetes 6-os fényvédő faktorral véd a napsugárzás káros hatásaitól, ráadásul szebb barnulást tesz lehetővé.
  • Segít a terhességi csíkok kialakulásának megelőzésében.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

TheGirl

2018. november 2.

Kézkrémnek vettem. Nagyon kellemes, csokis illata van, viszont elég nehéz kikaparni a dobozból, kis forgácsként lehet kiszedni. Egész jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.