Olivia

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   36 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ingrid, Módosítva: 2014. június 11.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ezt a egyedülállóan könnyed shea-vajas bőrvédő krémünket a kiszáradt, érzékeny és gyulladt bőrfelületek ápolására fejlesztettük ki, ezért is adtuk hozzá a gyógyhatású ligetszépe olajat. A parlagi ligetszépe növény magjából kinyert olajat, már a dél-amerikai indiánok is előszeretettel használták számos bőrbetegség, illetve kisebb sebek, horzsolások kezelésére. A másik fő összetevő shea-vaj az afrikai sheafa, más néven karitéfa gyümölcsének magjából nyert zsír, ami gazdag zsírsav és A, E, F vitamin tartalma révén kiváló bőrápoló. A balzsam ideális az egész testfelület kezelésére, beleértve az arcbőrt és a kézbőrt is, a bőrbe felszívódva hosszantartó hidratáló hatást fejt ki. Mindennapos használatával elősegíti a bőrfelület regenerálódását és csökkenti a bőrszárazságot, illetve a gyulladást, emellett jelentősen javítja az ekcéma és a bőrallergiák tüneteit.

fazekaslilla1995

2018. március 30.

Arra amire való szerintem tökéletesen bevált, nem is szoktam minden nap használni csak hetente 1-2 alkalommal. Egy dolog zavar benne, hogy lassan szívódik fel, ezért csak lefekvés előtt tudom használni. Újravenni nem fogom, mert nekem túl zsíros.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Talise12

2018. február 18.

Nagyon érzékeny száraz vízhiányos bőröm van. Sok drága krémet próbáltam már, de nagyon nehéz megtalálni az igazit, mert sok nem hogy nem segít, de irritál.
Ez a krém jelenleg az egyetlen, ami kellemes, elmulasztja a naptól, széltől, fűtéstől száraz irritált érzést. Ezt érzem is látom is mint hatást. Lassan felszívódó, olyankor kenem fel itthon, amikor van ideje beszívódni. Imádom. Rendszeresen ezt vásárlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 18.

boni04

2018. február 5.

Az illatáért nem rajongok, de nem is utálom.
Éjszakára szoktam használni valamilyen vízzel együtt, nagyon szépen kisimul a bőröm reggelre.
Bár kis kiszerelés, de nekem elég sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Az illatáért nem rajongok, de nem is utálom.
Bár kis kiszerelés, de nekem elég sokáig elég.

nefi02

2017. október 30.

Imádom az Olivia termékeket, ez is nagy kedvencem. Az illata valóban nem a legfinomabb, de megéri elviselni. Extrém száraz, pirosodó, húzódó bőröm van, ami nagyon érzékeny. Az arckrémezés mindig mumus volt számomra, többször mellényúltam és az érzékeny bőröm néha több napig tartó hámlással hálálta meg a baklövéseket. Ez a krém viszont szuper! Én is csak este használom. Nagyon zsíros-olajos, de nekem mindig beszívódik reggelre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Tincs12

2017. április 3.

Biztos velem van a baj, de nekem irtó száraz az arcbőröm az orca részén, és akármennyit teszek rá ebből a termékből, nem hidratál kellően, egyáltalán be sem szívja a bőröm, pedig már direkt arcradíroztam is előtte, hogy hátha. Este viszem fel és mikor reggel felkelek is még ragad tőle a bőröm, valószínűleg a többit a párna issza be. Amire viszont jó lehet, az a gyulladt felületek gyógyítása. Mivel nekem egyáltalán nem szívja be a bőröm, így a T-zónám nem zsírosodik, viszont az orca részem olyan száraz, hogy már húzódik. Az ajkamat jól hidratálta ugyan, de ehhez egy kétszáz forintos termék is bőven elegendő. Sajnálom, mert én akartam szeretni, de most egy kicsit csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Lolita

2017. február 2.

Csatlakozom a rajongótáborhoz, tényleg egy igazi csodaszer. :)
Arcra használom; nem az a tipikus, "reggel gyorsan felrakom az alapozó alá" krém, kell idő bőven, míg beszívódik. A hatása fantasztikus, nagyon jól ápolja a száraz bőröm, a hatása pedig egész nap tart. Az illata tényleg elég furcsa, mindenképp ajánlatos megnézni ezt a vásárlás előtt, mert sokaknak tényleg nem tetszhet - én sem vagyok oda érte, de annyira nem is zavar, hogy emiatt ne használjam.
Minden száraz bőrtől szenvedőnek ki kellene próbálnia. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Csatlakozom a rajongótáborhoz, tényleg egy igazi csodaszer. :)
Minden száraz bőrtől szenvedőnek ki kellene próbálnia. :)

Mardebra

2016. augusztus 24.

Ez a termék egy csoda! Gyógyszertári krémekkel össze sem lehet hasonlítani olyan csodát művelt az ekcémámmal!!! Volt két múlni nem akaró ekcémás foltom és hiába kentem rá bármit. Aztán tegnap megjött a futár ezzel a kis csodával... A foltjaim halványabbak és nem viszketnek, már majdnem teljesen meg is gyógyultak, teljesen sokkolt ez a gyors hatás. :) Az illatát meg kell szokni, de én már most megszerettem azt is, nem olyan durván rózsás ahogy előttem írták, sokáig nem is marad meg az illata a bőrön, csak a csodás puha érzés :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

elinor666

2016. április 4.

Ritka, mint a fehér holló, de ez tényleg csodaszer! Nem általános ápolónak vettem, hanem mindenféle bőrproblémára. Volt egy majdnem elfertőződött apró sebem, még azt is begyógyította. Legyen az gyulladt szőrtüsző vagy bármilyen seb, amire más már nem jó, ezt be lehet vetni. Hihetetlenül jó, mindenki táskájában kell, hogy legyen egy ilyen kence. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

0bikbik0

2015. október 10.

Nagyon szerettem a hatását, de - csatlakozva az előttem szólókhoz - nehezen toleráltam az "illatát". A sheavaj alaphoz jól párosultak az olajok, kellemes, télen is kenhető krém lett belőle. Nem zsírosított, de inkább csak esete használtam, mert kellett egy éjszaka, hogy az arcom beszívja, és a fényesség eltűnjön. Reggelre szép, egyenletes, puha bőröm lett. De: az illata - számomra legalábbis - borzalmasan tolakodó, és mivel nem jön be, kimondottan hátrány, hogy nem illan el, hanem sokáig megmarad. Mivel az illat szubjektív, a hatása viszont tényleg látványos, az én "illatizlésem" miatt lepontozni nem akarom, de illatoljátok meg, mielőtt belevágtok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 10.

Morsolya

2015. augusztus 30.

Bevált! Leginkább kézre használom, segít a kiszáradt, kezdődő ekcémás foltokon, ha naponta többször kenem, el is tünteti! Csupa természetes összetevővel, megéri, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil