Olivia

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   60 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: KataViki, az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Okokucko.hu, 790 Ft

"A shea-vajból és olívaolajból készülő illatmentes arctisztító szappan gyengéden tisztítja, regenerálja és hidratálja az arcbőrödet, miközben hatékonyan távolítja el a sminket és a bőrre rakódott szennyeződéseket. A shea-vaj A, E és F, illetve az olívaolaj A, D, E és F vitamin tartalmának köszönhetően igazi energiabomba a bőröd számára a mindennapos arctisztításban!"

Ár: 790 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Dea

2018. március 2.

Meglepően jól működik, szépen lehozza a sminket is nem érezném, hogy szárítana, eddig tetszik, újravenném :)

Update: Ha belemegy a szemembe nagyon csíp, a többi lemosóm nem csinált ilyet, biztos nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Moc11

2016. július 5.

Ajándékba kaptam egy kisebb kiszerelésű mintát és nagyon örültem,hogy kipróbálhatom.Hatalmas csalódás ért,mert a kombinált bőröm zsíros részét is úgy kiszárította,hogy húzódott az egész arcom.Sminkeltávolító mivolta révén véletlenül belement a szemembe és azt hittem,hogy kifolyik,úgy csípte.Egy használat után ment a kukába,mert nem tudtam vele mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Mundow

2016. június 19.

Sajnos nekem nem vált be. Az illata nem az igazi, így állandóan kerülgetem. Most már elhasználom kézmosáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate