Olivia

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: farkasreni, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz és érzékeny bőrre ajánlott arcpakolás, ami a fehér agyag enyhe tisztító és hámlasztó, valamint erős bőrtápláló hatásának, illetve a krémes kecsketej hidratáló és tápláló hatásának köszönhetően egészséges kisugárzást és frissességet ad a bőrnek. Segíti a friss bőr képződését, vitaminokkal és ásványi anyagokkal látja el azt, használata után a bőr selymes és puha tapintású lesz.

BloomRoomBlog

2019. november 18.

Egy kis időbe tellt, mire kikísérleteztem magamnak a megfelelő állagot, de abszolút megérte. Nagyon szép és egységes lesz tőle a bőröm, egyáltalán nem szárít, pedig nagyon száraz az arcom alapvetően. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

fomnaba

2019. november 3.

Ajándékba kaptam, nagyon szuper. Én az Yves Rocher zselejével szoktam bekeverni, azzal szuper.
Az illata nem jó, iszapos, de ha van ideje kiszaradni szépen húz és feszesít. Eddig sajnos csak 4-szer használtam, lehet gyakrabban kellene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

austenland

2019. március 13.

Nekem nagyon tetszik, hogy por alapú, így magamnak tudom kikeverni a tökéletes mennyiséget - bár tisztított vizem nincs otthon. Az illata valóban nem kellemes, de cserébe szuperül tisztítja az arcomat irritáció nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Baba77

2019. február 24.

Könnyű kikeverni a mixet,a felkenés sem okoz gondot,az illatát is imádom.
Szépen hámlaszt,kicsit piros lett az arcom a használat napján,de ez szerintem természetes.
Másnapra kisimult a az arcbőröm,egyenletes és puha lett a felszíne.
Nekem életmentő és ár/érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Könnyű kikeverni a mixet,a felkenés sem okoz gondot,az illatát is imádom.
Másnapra kisimult a az arcbőröm,egyenletes és puha lett a felszíne.
Nekem életmentő és ár/érték arányban nagyon megéri.

senskin

2018. július 9.

Az illata borzasztó ugyan, de most inkább a termékről szólnék. Hatásában kiváló, azt a nagyon apró mitesszert is kihúzza, kisimítja az arcot. Igazából kombinált a bőröm, de ezt használom, mert a felesleges zsírt távolítja csak el. Nem szárítja ki az arcot. Végül is könnyű elrontani a kikevert mennyiséget. Ha túl folyós nem jó kenni, ha túl sűrű lepotyog akkor felkenni nem lehet. Szóval közepesre kell mindig eltalálnom, akkor remekül megmarad. Iszonyú szárazra képes megszáradni és akkor rettenetesen húz. Mint a kiszáradt föld, úgy néz ki. Összességében ez egy jó maszk, de az a fránya kecsketej, szerintem kicsit gej tőle az egész krém sajnos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

marcelinooo

2017. december 8.

Elégedett vagyok a hatásával, nekem bevált. Puhítja, nyugtatja az arcbőrt. A kiszerelés pedig rendszeres (nagyjából heti) használattal is tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

elwing88

2017. július 30.

Nagyon szuper, nem macerás a használata, kellő sűrűségűre keverve nem csöpög össze vissza, marad az arcon, és lemosás után tényleg puha-sima 'kipihent' lesz az arcbőr, a szem körüli kis kezdődő, fáradság vagy bőrszárazság hatására látható ránckezdeményeket eltünteti :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.