Olivia

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   60g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2018. május 23.

Kiszerelés:   60g
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Sheavajból és olívaolajból készül. Gyengéden tisztítja az arcbőrt. Sminklemosásra alkalmas. A sheavaj A, E és F vitamint tartalmaz, az olívaolaj pedig A, D, E és F vitamint. Igazi vitaminbomba a bőr számára. Regenerálja az igénybevett arcbőrt.

Dea

2018. február 28.

Meglepően jól működik, szépen lehozza a sminket is nem érezném, hogy szárítana, eddig tetszik, újravenném :)

Update: Nem hiszem, hogy még egyszer megveném, mert idegesít,hogy csípi a szemem, pedig ezt leszámítva, jó lenne :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

senskin

2017. szeptember 17.

Sminklemosásra vettem és anyunak is belőle egyet-egyet. Kérdezte, hogy mi ez a szappan, mert egyszerűen ilyen jó hidratáló szappant még nem látott. Arcra, nyakra használja, azt mondta remek termék és ezt fogja már használni. Száraz a bore.Szóval ez a száraz bőrre jo lehet, kicsit csípheti a szemet, de attol még megéri. Megyek és veszek még belőle...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Titvog

2016. augusztus 16.

Nagyon szép, hogy nincsen benne semmi más, csak mi feltétlenül szükséges egy ilyen szappanba. Norie-boxban volt.
Nem használom arcmosásra, mert amikor egyszer kipróbáltam eléggé húzódott a bőröm tőle annak ellenére, hogy shea vaj van benne, de az eceteimet gyönyörűen ki lehet vele tisztítani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Hajni1980

2016. július 20.

Ápoló szappan, ami a kombinált bőrre nagyon jó. Szemre nem való. Viszont a használat során eléggé nyúlós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Molevify

2016. június 21.

Én teljesen elégedett vagyok vele,már arctisztításra ezt a szappant használom csak :) pedig vásáron is úgy bukkantam rá hogy tetszettek az oliviás termékek de, részben a manna miatt kezdtem elveszíteni a hitemet a natúr szappanok iránt tettem egy próbát ezzel a kis csodával és tökéletesen szép matt az arcbőröm tőle napi 2 arcmosástól :) és azóta se jöttek ki bőr alatti nagy pattanások meg aprók az államon stb össze vissza aszalódtam a manna fekete szappan rettenetéről de ez helyre hozta :) köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

justagirl

2015. december 20.

Nagyon jó, de szembe menve csíp, ezért a szemfestéket nem lehet vele leszedni. Alapozót tökéletesen viszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

crazy cat lady

2014. augusztus 19.

az arcom valamiért nem szerette, ezért intim szappannak használtam, arra nagyon jó és sokáig kitartott.

update: újravettem,és egy ideje használom az arcomra. nagyon puha tőle a bőröm, nem szárít,tehát úgy tűnik mégis be fog válni az arcomra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. május 14.

Igazán nagyszerű termék. Rendkívül puha, hidratált lesz tőle az arcom, egyáltalán nem szárít. Reggel és este is ezt használom, mert imádom. Elég tartós lesz, pedig csak 60 g-os, de keményebb állaga miatt kevésbé fogy. Kevéssé habzik, de a hatása a lényeg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 14.

Floraline

2014. február 14.

Sokszor befürödtem már natúr kencékkel, el is ment a kedvem tőlük. A Duna Plázában viszont vérszemet kaptam és ezt a szappankát nem tudtam otthagyni. Nagyon jól tettem, abszolút kedvencem lett. Egyáltalán nem szárít, sőt, kifejezetten puha utána a bőröm. Lassan fogy, hónapokig elég lesz. Ha a szemembe kerül csíp rendesen, azzal nem árt vigyázni. Arról, hogy a sminket lehozza-e, nem tudok nyilatkozni, de összességében jobb mint bármelyik eddigi arclemosóm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Mentagirl

2014. január 14.

Kevéssé habzik, de ez nem baj. Sajnos fele akkora, mint a többi, így tényleg csak arctisztításra és a nyakamra használom. Nem szárít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate