Olivia

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1090 Ft

Levendula és teafa olajat tartalmaz, melyek fertőtlenítő és gombaölő hatásúak. Kíméletesen tisztít, az olívaolaj és sheavaj pedig gyengéden ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 100 g

Ár: 1090 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Dea

2019. február 24.

Update: Teljesen szétolvadt,konkrétan folyik, biztosan nem venném újra!

Nem valami jó a szappan állaga, vizesen nagyon mállik, nehezen szárad ki, az illatát szeretem, de az állaga miatt nem venném újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Update: Teljesen szétolvadt,konkrétan folyik, biztosan nem venném újra!

Blackxentric

2017. február 26.

Intimlemosóként nem vált be, de zuhanyzásra tökéletesen megfelelt. Jól tisztít, illata kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Lili91

2016. május 9.

Teljesen elégedett vagyok vele. Az illata kellemes,természetes. Igaz, hogy alig habzik, de ezek a termékek ilyenek, és nekem így is tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Vanília

2015. december 7.

Mióta rátaláltam, csak ezt használom intim mosakodásra. Kellemes az illata, az állaga és nagyon sokáig kitart. A levendula, teafaolaj, oliva és sheavaj kombináció engem abszolút meggyőzött arról, hogy jobbat nem találok erre a célra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 7.

lighthousearth

2015. december 1.

Még az egy csillagot is túlzásnak érzem, borzasztó volt azt kell mondjam! :( Ahogy itt előttem is írják, nekem szó szerint fájt a használata. Az elején azt reméltem, ez csak a gyógyító hatás része, ami idővel jobb lesz... Nem lett. Gondoltam, akkor tartok szünetet és meglátjuk, javul-e a helyzet. Igen, akkor semmi bajom sem volt, mikor újra elkezdtem használni, akkor pedig újra fájt. Elképzelni nem tudom, mi lehet ebben a szappanban a valóságban, más hasonló összetevőkkel rendelkező termékektől semmi bajom sincs.
Hozzáteszem nekem továbbra is szimpatikus az Olivia márka, de sajnálatos módon az intim szappanhoz nagyon nem értenek.
Kidobtam a kukába.
Ui.: Az illatával nem volt gond, a csomagolás pedig egy nagyon szép mintás doboz volt. Ennyi az előnye össz-vissz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Kidobtam a kukába.

rita.997

2014. október 23.

Rendeltetés szerűen használom pár napja. Eddig kicsit csíp, de így voltam ezzel azelőtt a sima intim mosakodómmal is szóval adok még neki esélyt. Illata egész jó, olyan pasis a teafa olaj miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.

lili55

2014. július 24.

Arctisztításra használom, kétszer egymás után mosom meg vele az arcom majd bekenem neogranormonnal , minden pattanásom és bőrpírom eltűnik reggelre !! Imádom !! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

crazy cat lady

2014. június 20.

Arctisztításra használom és nagyon bevált. a habja finom krémes, az illata mennyei. Gyengéden tisztít, nem szárít, csak akkor, ha nagyon beszappanozom magam és sokáig mosom az arcomat. Az egyik legjobb szappanom, nagyon jót tesz a bőrömnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Effendigirl

2014. május 30.

Körülbelül egy hete használom arcra, mert száraz az arcbőröm, és a legnagyobb baj az (volt) vele, hogy reggelenként apró kis fehér pattanások jelentek meg rajta. Amióta ezt a szappant használom reggel és este (utána még shea vajat), teljesen eltűntek, már szinte nem is jelenik meg, csak néha egy-egy nagyon pici, de ha tovább használom, szerintem ezek is elmúlnak:) Sok natúr szappant próbáltam már az arcomra a fenti típusú pattanások ellen, de ez volt az, ami teljesen bevált :).

Frissítés: Azt hittem, hogy bevált. Valószínűleg másnak be is válna, de a teafaolajjal már voltak a bőrömnek problémái: amikor egy másik cég kifejezetten teafaolajos szappanát kipróbáltam, rögtön az első arcmosás után nagyon égette, csípte a bőröm. És ugye ebben a szappanban is van teafaolaj, ennek eredményeként egy-két hétnyi használat után (nem biztos, de valószínűleg a teafaolaj-tartalom miatt) jobban kiütéses lett az arcom, mint eddig .De aki nem érzékeny erre az olajra, annak biztosan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

e.m.e.s.e

2013. augusztus 27.

1-2 hete használom arcszappanként. A kifejezetten arctisztításra szánt Olivanna szappant szerettem volna megvásárolni, de az eladólány javaslatára ezzel tértem haza. Összetevőikben annyi a különbség, hogy az intim szappan az olívaolajon és a sheavajon kívül levendulát és teafaolajat is tartalmaz. Ezáltal az arctísztító szappant a lány inkább érettebb bőrre ajánlotta, míg az intim szappant problémás, zsíros bőrre is.
Évek óta Clinique szappant használok, amit nagyon szeretek, de az Olivannát is jónak tartom. Jól tisztítja és puhítja a bőrt. Minimálisan zsírosodik tőle a bőröm, a Clinique talán ebben jobb. Szárítani mindkettő csekély mértékben szárít, de engem nem különösebben zavar, hidratáló krémmel orvosolható.
A tárolásáról annyit, hogy én fa szappantartóban tartom. Évekkel ezelőtt vettem a Stendersben, miután egy blogon nagyon dícsérték. Ha jól emlékszem, bambuszból készült, ami nagyon jól magába szívja a vizet, ezáltal a szappan nem kezd szétmállni. Így semmilyen állagváltozást nem vettem észre a szappanon, tökéletesen használható, csakúgy, mint az első használat alkalmával.
Összességében azt gondolom, jó vétel volt, szívesen használom arctisztításra.
(Az ára például jóval kedvezőbb, mint a Clinique szappané, és az összetevői is szépek.)
Számomra a Clinique a best, annak 4 csillagot adtam, így ennek 3 jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Összességében azt gondolom, jó vétel volt, szívesen használom arctisztításra.
Számomra a Clinique a best, annak 4 csillagot adtam, így ennek 3 jár.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate