Olivia

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

Szilárd testápoló, kakaó és shea vajból. Rózsageránium olajat tartalmaz, lágy illatú, nyugtató hatással. Puhítja és óvja a bőrt a kiszáradástól. Kizárólag természetes anyagokat tartalmaz.

Kiszerelés: 70 g

kjudit

2014. február 17.

A hidratálása nem rossz. Picit kell várni, amíg elkezd olvadni a testen. Amennyiben minden nap használja az ember, gyorsan fogy. Nagyon. Az illata is rendben van (én szeretem a geránium illatát). Élőben laposabb a testvaj, mint a képen és egy idő után a szirmai egyenként leválnak. Ez elég zavaró, ezért és a gyors fogyás miatt adok neki 3 pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil