Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

Szilárd testápoló kakaó és shea vajból. Ylang-ylang olajat tartalmaz. Érzéki illat, lágy és gyengéd ápolást biztosít.

Kiszerelés: 60 g

boni04

2018. február 5.

Nagyon nagyon szeretem, esténként szoktam használni, erősen hidratál, imádom az illatát! Krémparfümként is szuper nappalra.
Első blikkre úgy gondoltam, hogy nem fog sokáig kitartani, ehhez képest már két hónapja megvan, igaz nem mindennapos használat mellet, de még van belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Tinkatinka

2015. július 20.

Szeretem az ylang-ylangot, és ez nagyon kellemes. Viszont egyetértek az előttem szólókkal... Erős.
Én beolvasztottam shea-olaj készítéshez. (Finomítatlan she vajat olvasztás után zsíros olajokban elkeverve, könnyebb eloszlatni a bőrön.) Így tökéletes. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

franyoh

2015. április 8.

Szuper hidratáló, nagyon finom illatú (aki szereti az erős illatot) Ylang-ylang a fő illat, de a kakaóvaj is érezhető enyhén. Szeretem a kiszerelését is, nagyon egyszerű használni. Fürdés után csak fogom és átkenem vele a bőröm, majd kissé bemaszírozom és kész is.

Update: A helyzet az, hogy az első lelkesedésem teljes egészsében megszűnt. Többszöri használat után kijelenthetem, hogy borzasztóan zavaróan erős az illata. Használat közben (míg bekenném a testem, lábam stb.. vele, addig ) összenyomódik a kezemben, valamint borzasztóan nehezen szívódik be a bőrbe. Órákkal a használata utána is ragadok, még szerencse hogy nem reggel vetem be... bizots az ágynemű mosása utána :( A hatását a sok kellemetlenség után már nem is tudom értékelni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

KrémesenSzépAzÉlet

2015. március 1.

Számomra egyenesen szörnyű élmény volt, ilyen erős illattal nem tudom ki az aki jó érzéssel el tudja használni. Szerencsére óvatos voltam és a három kis kiszerelést vettem meg, mind a három kuka. Ha valami zsíros és nehéz bőrápolóra van szükségem, akkor maradok a sima shea-kakaóvaj kombinációnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Lunann

2015. február 12.

Hozza az ígéretet, de a szakácsnőnek megint meglibbent a kis keze az ízesítésnél...borzasztóan erős az illata, de sajnos a rossz értelemben. Már már bántja az orrom, kellemetlenül erős és túl tartós. Én személy szerint nem várom el ezt az intenzitást egy testvajtól, mert a parfüm használatát teljesen ellehetetleníti. Párom szerint öreges az illata, ami szerintem nem igaz, de tény, hogy sokkal kellemesebb lenne, ha csínnyábban bánnának az illatanyagokkal. Sajnos az orrbántó illatot egyre több Olívia termékben vélem felfedezni.
Ezeket leszámítva szuper kis testvaj, könnyen olvad, könnyeb eloszlatható és bedolgozható, de nappalra nem ajánlom, főleg akkor nem, ha kenés után akartok harisnyát, esetleg szűk nadrágot magatokra húzni, mert annyira zsíros ezt a vaj, hogy ez majdhogynem lehetetlen. Lefekvés előtt a használata csillagos négyes, reggelre nyoma sincs, csak a szép hidratált bőr marad, nameg az erős illat...(ezért a mínusz csillag).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Ophelia

2013. november 1.

Ajándékba kaptam, azt hittem, ylang-ylangból sosem elég, az egyik kedvenc illatom, de ez kicsit sok. :/ Kellemes lenne egy kicsit kisebb mértékben. A hatása nagyon jó, bababőrt csinál, feltéve, hogy van az embernek ideje/kedve órákat várni, hogy ne ússzon a bőre az olajban, és nem sajnálja újramosni az egész ruházatát amilyen hamar csak lehetséges. :P Ha extrémen száraz lenne a bőröm, talán jobban értékelném, de ez még testvajnak is rettentő tömény. Egyébként amennyire meg voltam ijedve, hogy túl szilárd, nagyon jól megolvadt a kezemben. Csupa természetes összetevő ide vagy oda, nem hiszem, hogy megvenném, túl körülményes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

soszita

2013. január 5.

Szeretem,de kicsit erős az illata...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 5.

Szeretem,de kicsit erős az illata...

rasztadini

2012. október 15.

Szuperül hidratál, az arcomon is, és imádom az illatát, sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Szuperül hidratál, az arcomon is, és imádom az illatát, sokáig lehet érezni.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil