Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes orbáncfű olaj 100%-os tisztaságú, finomítatlan, és hozzáadott illatanyag-mentes minőségi termék. Hangulatjavító, melegítő hatású gyógynövény olaj, amely megnyugtat, ha stresszes vagy. Kivételes bőrápoló és regeneráló tulajdonságával kiegyenlíti bőröd tónusát, valamint megújítja azt és gátolja az öregedési folyamatokat. Sebgyógyító és fertőtlenítő hatásai révén a gyullások kezelésére is kiváló: használatával gyorsabban gyógyulnak a sebeid és a pattanásaid.

Kiszerelés: 30 ml

Fanba

2018. február 16.

Rendkivül hatasos keszitmeny! Aknera, pattanasra rancokra, all in one. Higitas nelkül hasznalom nem mindig ezt a fajtat es nem mindennap! Nem is merem mert felek elszallna a varazsa! Igazi termeszetes csoda a börömnek. Perioralis dermatititsre kifejezetten hatekony 1-2 nap alatt leviszi a gyulladast, hegeket gyogyit!! Ajanlom mindenkinek! Pattanast nem okoz!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. július 30.

Én az ekcémámra használom. Most már 1 üveggel elhasználtam és nagyon sokat segített a piros, gyulladt ekcémán. Most rendeltem az utánpótlást. Én nedves bőrbe gyengéden "belesimogatom", mert a gyulladt bőrt nem szabad erősen masszírozni. Gyorsan beszívódó olaj és a gyógyhatás mellett nagyon jól hidratál, ápol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 30.