Best of Beauty 2019

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2012. január 9.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1090 Ft

Rozmaring sampon zsíros és korpás fejbőrre, a bennelévő ricinus olaj kíválóan ápolja a hajtöveket. Lúgos kémhatású, ezért használat után javasolt a hajat leöblíteni citromos vagy ecetes vízzel.

Ár: 1090 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Anditattoo

2019. május 6.

Nagyon akartam szeretni nagyon akartam atallni egy csomagolas mentes samponra. O volt az elso probalkozasom ami egyenlo volt a katasztrofaval. Az elso 3-4 hasznalatkor meg voltam lepodve, hogy ez tenyleg jo. Alma ecetes oblitest hasznaltam utana es nem volt csomos ragacsos a hajam. Viszont elotte 4 naponta mostam hajat ezzel ez 2 napra csokkent mert 1 nap szep volt masnap mar kezdett osszeallni a hajam 3.napra vallalhatatlan volt. Ugy voltam vele biztos ido mire hozzaszokik a hajam. Hat nem masfel honap alatt hasznaltam el a szappant es ez igy volt a vegeig. Vegeredmeny azota faj a fejborom korpas lett, eltort a hajam vege, nagyon kiszaritotta a hajam es csomokba hullik. Ha lehetne 0csillagot adni annyit adnek. Nem tudom mikorra fogom tudni helyre tenni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

elflilja

2019. március 18.

Sajnos nekem is ugyanaz a véleményem, mint sokaknak...Csomóssá, "elektromossá" tette a hajamat, és a fésű tele van szöszökkel, amit a hajam összeszed a levegőből. Az talán pozitívum, hogy elég jól tisztítja a fejbőrt, ez mostanában az egyetlen, amivel kibírom 2 napig hajmosás nélkül és nem viszket a fejbőröm. Viszont az először említett dolgok miatt sajnos váltanom kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Bakermat

2019. március 3.

Környezettudatos döntés volt főleg ennek a samponnak a megvásárlása, hosszú derékig érő dús hajam van, és az első pár használat nagyon meggyőző volt, aztán nem jött ki, ragacsos lett a hajam és nem tudtam kifesulni normálisan. Próbálkoztam mindenféle oblitessel de nem hasznalt. Előtte fényes életteli hajam egy nemezsapkava változott 😭. A ferjmenek bejött, és ő szerencsére el is fogja használni, de valószínűleg nem veszek több ilyet. A 2csillag a férjem miatt jár, illetve a finom illatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

R3ka

2019. február 10.

Pozitívuma, hogy jól habzik.
Negatív: hajmosás után ecetes öblítéssel vagy anélkül, hajápoló olajjal vagy anélkül, tehát bárhogy használva iszonyú ragacsos, drótos, száraz, tapadós lesz tőle a hajam (és a párom haja is,ami szintén hosszú) valamint pár alkalom használat után eldugult tőle a lefolyó :O

Összegezve egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Pozitívuma, hogy jól habzik.

Összegezve egyáltalán nem ajánlom.

Eneee

2019. január 26.

Nagy reményekkel állok, ehhez a "varázs szappanhoz", mert nagyon hullik az utóbbi időben a hajam. Eddig háromszor mostam vele hajat és az tény, hogy negyedannyi hullott hajszárítás közben, de az, hogy full csomósra, ragadósra szárad hajam, még ecetes öblítés után is... hát ez katasztrófa... De igyekszem türelmes lenni, és időt adni neki, hátha összeszokunk :)

**update**
Sajnos 3 hét után feladtam a tesztelést...akármivel öblítettem hajat, ecet, ásványvíz, stb. ragadt, csomós maradt, lelapult és undorító, mint aki 2 hete nem mosott hajat. Lehet, hogy csak én nem voltam elég kitartó, de még otthoni hajnak sem ment el, ahogy hajmosás után kinéztem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

**update**

KlaraK

2019. január 7.

Szülés után másfél évig erősen hullott a hajam, bárhogy étkeztem. Sosem festettem, dauer is 15 éve volt benne. Mikor már korpásodni is elkezdett, ami utoljára kamaszkoromban fordult elő, váltottam erre a samponszappanra. A korpásodás a 2. használat után megszűnt, a hajam sokkal dúsabb lett, és elég hetente 2x mosni. Sima ecettel, bor/almaecettel (1 ek másfél liter vízbe) vagy ami a legjobb, citromos kamillateával öblítek utána. Nagymamám is ezt használja már, csökkent a hajhullása és nosztalgiázik is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

narancsmag

2018. november 17.

Annak tudatában vásároltam meg, hogy savas öbltéssel kell majd semlegesíteni a lúgosságát. Tekintve, hogy így egy lépéssel hosszabb a hajmosási procedúra még így sem okoz gondot a használata. Én vízzel kevert almaecettel öblítek a végén. Összehasonlítva egy Lush szilárd samponnal az alapvető különbség, hogy ezt követően nehezebb a haj mint a Lush után, illetve szárazabb a tapintása a vizes hajnak érezhetően, a megfelelő kifejezés rá talán, hogy "húz".
Az illata kellemes és tisztának értem a hajam mosás után. Míg a Lushnál elegendő egyszer szappanozni, ennél kétszer mindenképpen kell, viszont lényegesen olcsóbb a Lushhoz képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

boni04

2018. szeptember 18.

2018.02.
Több mint egy éve csak ezt használom, a saját káromon nagyjából megtanultam, hogyan kell tárolni, rendesen kiszárítani stb, hogy ne legyen pazarlás.
Az illata bombasztikus, már csak ezért is érdemes kipróbálni!
Én egyből a hajamon szoktam felhabosítani, nagyon nagy mennyiségű habot képez.
Próbáltam már citromos vízzel kimosni, sokáig almaecetes öblítéssel, de egyik sem volt az igazi, így én mezei alverde balzsamot használok utána, és így elég vállalható az amúgy problémás, száraz hajam.

UPDATE:
Sajnos a kapcsolatunk zátonyra futott, korpásodást okozott és kiszárította hajam egy idő után.
A párom hajára illetve borotválkozáshoz használom, ezekre tökéletes, még mindig szuper terméknek tartom! Sajnos az én hajammal nem kompatibilis (ahogy semelyik samponszappan eddig)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

2018.02.
Az illata bombasztikus, már csak ezért is érdemes kipróbálni!
Én egyből a hajamon szoktam felhabosítani, nagyon nagy mennyiségű habot képez.

UPDATE:

susi95

2018. július 22.

Az illatát nagyon szerettem, engem kicsit a fenyőre emlékeztetett, nem pedig a rozmaringra. Nagyon könnyen felhabzik. Én nem csak hajmosásra használtam, hanem arcra és fürdésre is. A hajamon semmi extrát nem vettem észre (a többi szappan is tud ennyit). Ha mindenre használva van, nagyon hamar elkopik, pedig lyukacsos szappantartóm van, mindig szárazon volt tartva, ennek ellenére 1 hét alatt elfogyott sajnos. Ennyi időre ennyi pénzért nem éri meg, pedig nagyon szerettem. Csak a tartóssága kifogásolható, emiatt - 1*, minden másban kiválóan teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Évia

2018. június 1.

A nagy kedvenc. Kettő éve csak ezzel mosok hajat. Korábban állandóan a samponokat váltogattam, mert mindentől korpás volt a hajam és száraz. Ezzel a samponszappannal megszűnt ez a problémám. Sokat kísérleteztem vele, hogyan használjam, hogyan öblítsek, de lassacskán kitapasztaltam a számomra legjobb módszert. Érdemes próbálkozni vele, mert megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate