Olivia

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lunann, Módosítva: 2015. március 6.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1590 Ft

A vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag fürdőtejpor kecsketej tartalmának köszönhetően intenzíven hidratálja és ápolja a bőrödet, valamint nedvességmegkötő hatása miatt visszaadja annak rugalmasságát. A rózsageránium finom, lágy illata emellett nyugtató hatást biztosít a fürdőzéshez.  A krémes kecsketej tele van vitaminnal (A, B, B2, B6, B12, C, D), ásványi-anyagokkal (kálcium, magnézium és kálium) és rendkívül jól ápolja a bőrödet. Minden bőrtípusra ajánlott, különösen száraz bőrre.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Okokucko.hu
julia1122

2019. november 12.

Nagyon kellemes illattal együtt puhává, egész nap kitartó hidratáltá varázsolja a bőrt. Egészen kiadós, nekem az ajánlottnál kisebb menyiség is elég volt, külön élveztem a vízben úszkáló rózsaszirmokat. Nagyon nagy plussz pont hogy nem fogja össze a kádat (gondolom hogy nincs benne extra színezék), így nem kell utána takarítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Timicat

2018. január 5.

Isteni rózsás citrusos illata van. Nem
Szárítja a bőrt, én az összes fürdőtejét szeretem és gazdaságos is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Isteni rózsás citrusos illata van. Nem
Szárítja a bőrt, én az összes fürdőtejét szeretem és gazdaságos is!

Cintia04

2017. november 19.

Imádom. Annyira intenzív illata van az egész fürdőszobát beteríti a finom és üde rózsa illata! Nyugtató és kellemesen kikapcsol csak élvezni lehet az illatát! Finom, selymes lesz a bőröm tőle nem szárít és igen hosszasan a fürdőben marad az illata! Nagy csodát sosem várok ezektől a tejektől, habfürdőktől, fürdősóktól de mindig veszek valamit kipróbálásra ami finom illatos lehet mert élvezem ha a fürdővizem illatos mert számomra nyugtató hatásuk is van az illatoknak. Rengeteg illóolajom, füstölőm, illatos gyertyám és mi egy másom van! Nálam van, hogy egyszerre több illatot is összekeverek így ha ez kombinálható egy igazán illatos fürdővízzel is akkor miért ne? Én imádom újra fogom venni!.):

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Lunann

2015. szeptember 7.

Hát mit is mondjak. Ennek nem sok értelme van. Illatos és fehérre színezi a fürdővizet, persze csak akkor, ha a fél doboz port beleszórod a vízbe, mert ha csak az ajánlott 2-3 evőkanálnyi mennyiséget teszed a vízbe, még színt sem ad neki. Kellemes illat, de ennyi. Nem hidratál. Én tettem volna bele egy kis shea vagy kakaóvajat pasztilla formájában, ami ha kiolvad a forró vízben hidratál is. Így önmagában... Na mindegy, egy próbát megért. De csak 2 csillagot kap, ami nem Olíviának szól, mert a márkát imádom, hanem a terméknek, mert az teljesen haszontalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil