Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 7.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1190 Ft

100% olívaolajból készült illatmentes szappan aloe verával. Hiperérzékeny, száraz bőrre különösen ajánlott.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Okokucko.hu
orsesz

2019. november 3.

Érdekes kis szappan ez: A bőrt ugyan nem szárítja ugyan, de ha víz éri taknyosodik, emiatt nehéz habosítani, csúszik (jobban mint egy normál szappan, mert az első fürdésnél vagy 6x elejtettem). Ha kis szütyőbe van téve, akkor ezzel nincs probléma fel lehet habozni kézben, de akkor is taknyos. Ettől függetlenül tiszta érzetet ad és további pozitívum, hogy pálmaolajtól mentes, de annyira mindenmentes már ez a szappan, hogy szétmállik. A férjemnek sem tetszett, ő nagyon várta, hogy elfogyjon, (nem is kellett sokáig várnia), plusz felhívta rá a figyelmem, hogy az olívaolaj könnyen avasodik, szóval aki venni akar szagolja meg előtte a polcon. Nem olyan rossz, ártani nem ártott, de vannak ezerszer jobb szappanok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

emmy

2019. október 27.

Ez a legrosszabb állagú szappan, amit valaha használtam. Ez a nyálkássága nagyon zavaró, egyszerűen szétmállik a kezemben, úgyhogy inkább fel se veszem kézmosáskor, hanem csak vizes kézzel átsimogatom a tetejét :D Biztosan nem fogom újravenni, de ha ez valóban az olívatartalom miatt van, akkor a márka többi szappanjának adok még esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Évia

2019. szeptember 8.

A teljesen normál bőrömet kiszárította, ugyanakkor a hátamon hónapokig el nem múló mély pattanásokat okozott, amelyeket csak hosszú kezelés után sikerül rendbe hozni. Katasztrofális termék horribilis áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

cocoapowder

2019. július 1.

Picit jobban szárít mint a többi natúr szappan amit próbáltam, de kézmosásra tökéletes. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

boni04

2019. április 26.

Nagyon jól hidratålt ez a szappan, kicsit az ållagåval nem voltunk kibėkülve, kissė nyålkás volt a felszíne ha értitek mire gondolok. Emiatt egy rėsze a tartóra gyógyulva végezte. Nagy szappanfanok vagyok, van spéci szappantartónk, nem a szåradås hiánya miatt volt ez. Jó kis szappan, de nem a kedvencünk emiatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Bellita

2019. január 28.

Jó szappan, csak nagyon hamar elfogy. Többet kell használni hogy rendesen az egész testet tisztítsa. Én általában volt, hogy 3 részre vágtam el.
Így tovább tartott ki.. Azt hiszem ebből a fajtából volt még fahéjas-mézes na az még jobb volt.(már illatra )
A bőrömet hidratálja rendesen, egyáltalán nem szárítja ki. Mivel többet kell használni belőle, ritkán szoktam venni ebből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Szilviblue

2019. január 24.

A kedvenc olivia szappanom. Száraz, vízhiány bőrömnek ez bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

A kedvenc olivia szappanom. Száraz, vízhiány bőrömnek ez bevált!

Vanille

2018. október 14.

Szeretem ezt a szappant, pedig nagyon szkeptikus voltam az elején, mivel eddig bármit próbáltam ki, szárította a bőrömet.
Nos, állagra tényleg furcsa kicsit, de ez az oliva olaj tartalom miatt van, legalább érződik, hogy tényleg tele van vele. Egyébként, ahogy látom, a habzás a gond több embernél is, nost ezt én úgy küszöböltem ki, hogy fürdőrózsát használtam, és szépen habzott. Ezzel a módszerrel nem is kellett annyira sokat használnom belőle.
Ha pedig az a probléma, hogy szappantartóba ragad, akkor ne abban tároljátok. Én erre a célre egy sima dobozkát használtam, csak nem bele tettem a szappant, hanem állítva a doboz tetejére. Egyrészt könnyebben meg is szárad így, másrészt nem kell vésővel kivakarni.
Az illata nem a legjobb ezt aláírom, de ettől függetlenül ez az első szappan, amitől nem viszketek, és nem kell testápolóznom utána. Engem maximálisan meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

audrina22

2018. május 29.

Nem volt rossz ez a szappan a bőrömre, viszont az állaga miatt nem vettem újra..engem zavart, hogy nem habzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

kunzsuzsi

2018. április 18.

Tény, hogy kicsit ragacsossá válik a felszíne, de rácsos szappantartóban egész sokáig megőrzi az állagát. A hatása pedig szuper, nagyon puha lesz tőle a bőröm és nem irritál. Nekem a fürdőszoba állandó kelléke a holt tengeri iszapos szappan mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate