Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes szőlőmag olaj 100%-os tisztaságú, finomítatlan, és hozzáadott illatanyag-mentes minőségi termék. A szőlőmag olaj magas antioxidáns tartalmának köszönhetően az egyik leghatékonyabb és legértékesebb bőrmegújító olaj. Nagyon könnyen és gyorsan felszívódik, bármilyen bőrtípusra használhatod, de különösen alkalmas száraz, érett bőr ápolására. Visszaadja a bőr simaságát, rugalmasságát és megelőzi korai öregedését, hiszen képes a kollagén szöveteket regenerálni, növekedésüket stimulálni, ezáltal javítva a kevésbé feszes bőr állapotát.

Kiszerelés: 30 ml

DanielaBp13

2017. március 4.

Nekem ez nagyon bevált! Gyorsan beszívódik, és kevésbé olajos a hatása, mint az argánolajnak. Hidratálókrémmel szoktam összekeverni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

gigi

2015. szeptember 23.

Tényleg bármit rá lehet írni a csomagolásra, de hogy ez nem egy jó minőségű olaj az is biztos. Vagy finomított vagy csak szimplán rossz minőség. Többen óva intettek a szőlőmagolajtól, mert van egy jellegzetes erős szaga/illata. Se szaga se színe nincsen ennek az olajnak, teljesen semleges. Nagyot csalódtam, nem ajánlom senkinek! Legszívesebben visszavinném... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.