Olivia

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ophelia, Módosítva: 2016. április 13.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Szódabikarbónát és shea-vajat tartalmazó természetes dezodor, amely egyszerre hidratáló és nedvesség megkötő hatású. A levendula és teafa olaj pedig frissítő és fertőtlenítő.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu
chistani

2019. szeptember 6.

Up.: Sajnos a doboz vége felé észrevettem hogy kicsit pirosodik a hónaljam. Az egyik jobban, aztán barnás foltokban kopik...még most is:S Nem tudtam sokáig mitől van, mert már régóta ezt használtam. De aztán utána olvastam és tessék ez a deo a lúdas. Kiütött. Az irritáció mellett olyan brutál kénes-szúros szagom volt, hogy volt hogy inkább lezuhanyoztam! Ez az ami leginkább zavart! Most szüneteltetem, de adok neki még egy esélyt, néha aláhidratálok. Ha igy sem kuka -mind a két doboz..:s

Szuper, szeretem! :) nem okozott irritációt, jó az illata, Teszteltem és tényleg jobban véd az "izzadság szag" ellen, mint a többi NEM natúr deo, mert ugye a deoknak nem az a dolguk, hogy egyáltalán ne izzadj, hanem hogy a kellemetlen szagokat semlegesítse, elfojtsa. Megéri, környezetkímélő és nem tartalmaz káros anyagokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

saliz

2019. szeptember 5.

Nekem ez A Dezodor. Egyszerűen imádom az illatát, és (nem vagyok nagyon nagyon izzadós) engem képes egy hosszú nyári nap után is (szőrtelenítetten) szagmentesen tartani. Egyszerű, letisztult, szép összetevők, MAGYAR! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

opannn

2019. augusztus 23.

én se tudok mást mondani. barna szín, nekem is egy fájó, pattanás szerű pukli. pedig olyan jól kezdődött:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

anielka

2019. augusztus 6.

Update: bocsi és bocsi, most már tudom, hogy van illatmentes verzió is.

Nagy duzzogva vettem meg mert a Borza szappan dezodorjait szeretem, de most így alakult :) a hatásával elégedett vagyok, kánikulában sem hagy cserben, napközben sem kell újrakenni. Felvitele szokásos, a kiszerelése ár/érték arányban kiváló. Ami nem tetszett: kicsit több benne a szódabikarbóna mint kellene, ahogy olvastam, ez sokak bőrét kikezdi (természetes dezodor ide vagy oda, hiába nincs benne alu ha közben vörösre irritál), ehhez kapcsolódóan nem teljesen világos, miért nincs illatmentes verzió belőle. A teafa-szódabikarbóna kombó értem én, hogy még hatásosabb, de csak az olyan rinocéroszbőrűek bírják, mint pl. én vagyok. Arról nem beszélve, hogy az illóolaj hiába illan el fél-egy órán belül, addig a "szagommal" kifertőtlenítem fél Budapestet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Update: bocsi és bocsi, most már tudom, hogy van illatmentes verzió is.

patrisha

2019. augusztus 5.

Egy hete vettem azóta használom minden nap. Eddig tökéletes volt, de nekem is kijott a 'kis bibije' hogy tönkreteszi a honaljat. Erzekeny lett a bőröm (pedig nem szokott), bebarnult a bőr és az egyik oldalon még egy fájó pukli is lett. Előtte frissen borotvalt honaljamnal se volt semmi irritacio semmi. Egyenlőre ugy erzem pihentetve lesz nalam ez a termeszetes alumentes dezodor tema sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

roszik.ivett.kitti

2019. július 26.

Ez az egyik illat ebből a márkából, ami nekem egésznap kitart. El kell találni a megfelelő mennyiséget, mert ha sokat kenek fel, akkor nagyon kipirosodik a bőröm, ha meg keveset, akkor büdi leszek. Összességében én szeretem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

dori96

2019. július 22.

Az elején bevált, egész nap tartotta magát, egyáltalán nem volt izzadság szagom. Meg is rendeltem másik illatban, úgy terveztem hosszú távon ennél maradok.
Viszont néhány hét után (napi 1x használat után) hirtelen vörös, égő, hámló, sebes foltok jelentek meg mindkét hónaljamon.
Azonnal abbahagytam és elkezdtem hidratálni, de így is nagyon szenvedek, nem akar elmúlni.
100%, hogy ettől a terméktől alakult ki, semmi mást nem használtam az utóbbi időben ezen kívül.
Lentebb olvastam, hogy sokan jártunk ugyanígy. Fogalmam sincs, hogy miért nem tesztelték jobban, mielőtt forgalomba hozták. Vagy miért nem változtatnak azóta az összetevőkön a vélemények hatására.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Olga1895

2019. július 17.

Ez az eddigi legjobb deó, amit használtam, szinte csodaszer kategória! Az első olyan deó, ami 35 fokban is egész nap, szagok nélkül kitart úgy, hogy újra sem kell kennem.
Kevésbé is izzadok tőle, hála a szódabikarbónának, ami szerencsére engem nem irritál, pedig lassan egy éve ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Gina19

2019. június 24.

Update: egyszer a frissen borotvált bőröm vörösre csípte, és nagyon fájt.. azóta óvatosabban, kisebb mennyiségben használom, illetve aláhidratálok. Lepontozni nem fogom, mert a nyári, lucskos edzéseken is jól teljesít.

Kb. másfél hónapja használom, és én nem tapasztaltam jelentősebb irritációt (borotválás után egy kicsit csíp, de egyáltalán nem vészes). Hatása számomra megfelelő, legalábbis eddig, a nyári forróságban már nem biztos, hogy ilyen jól fog teljesíteni (de a remény hal meg utoljára :D). Az biztos, hogy az alumentes Dove deóval ellentétben ezzel még sosem lettem büdi edzés végére. A használata kicsit körülményes, főleg mióta sikerült elhagynom valahol a spatulát.. de nekem megér ennyi macerát a hajtógáz- és alumentesség. Az ára is rendben van, mert sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Toscana

2019. június 17.

Hát bánom már, hogy nem jutott eszembe elolvasni a véleményeket mielőtt megvettem és egyáltalán használatba helyeztem volna és ráadásul beduplaztam volna belőle.
Valami natúrt és jót keresve botlottam bele a DM-be, levendula, teafa, szódabikarbóna ez biztos jó lehet... Mivel kórházban dolgozom és a nap nem áll csak üldögélésből nagy bizalmat szavazva fogtam neki tesztelni, hogy na ez aztán fogja bírni a strapát, a meleget, és az újszülötteket, illetve az anyukákat sem zavarja semmilyen mű illat adott esetben, ha kontaktusba kerülünk. Első 2 hét tökéletesen működött és már ódákat zengve áldottam a napot, hogy betévedtem a drogériába. Aztán innen számítva indult a kálvária: pirosas foltok jelentek meg és még naívan azt hittem, hogy a melltartó sértette/nyomta meg. Aztán a foltok átmentek barnás, pigmentes, hámló, félbe mint amikor gyógyul egy seb, és még akkor sem kapcsoltam, hogy ez a dezodor, mert tényleg használt nem izzadtam, sem semmi szag. Végül már gyakorlatilag a karomat nem tudtam csak felemelve tartani annyira tönkre vágta, szó szerint kiégette a bőröm. Körülbelül "csupán" 3 hétbe került a gyógyulása, jelzem gyógyszeres krémmel és bőrgyógyásszal. És igen a Linalool az egyik okozója amit elfelejtettek érdekes mód feltüntetni, a szódabikarbónának nem igen van köze. Botrányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)