Olivia

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ophelia, Módosítva: 2016. április 13.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Szódabikarbónát és shea-vajat tartalmazó természetes dezodor, amely egyszerre hidratáló és nedvesség megkötő hatású. A levendula és teafa olaj pedig frissítő és fertőtlenítő.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu

zzsofi

2020. július 27.

Bő 1 éve használom, ezalatt bizonyíthatott házfelújítás alatt a kánikulában, egész napos túrákon, stresszes helyzetben, télen a zsúfolt túlfűtött vonaton nagykabátban, stb. Soha nem csalódtam. Ez az első olyan dezodorom, amiből tényleg elég csak reggel használni egy picit, és teljesen megakadályozza a kellemetlen szagokat.
A kézzel kenős felvitel eleinte fura volt, de hamar megszoktam, végülis a legtermészetesebb dolog, hogy krémeket kézzel kenek a bőrömre.
Az illata finom, de nem tolakodó, lehet parfümözni is mellé. Jók az összetevők, tetszik a csomagolás.
Nekem még egyetlen dezodor se működött, ami a szagokkal való harcot illeti - ez tökéletesen működik. Ráadásul extrém könnyen kiszárad a hónaljam, ez a deo viszont végre nem kezdi ki.
Összességében imádom, szuper termék.
(A citrusos verzió valahogy nem vált be, kevésbé volt hatékony és szárított is.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Összességében imádom, szuper termék.

kibo805

2020. június 8.

Sokáig úgy éreztem, hogy életem dezodorjába botlottam bele, 3 dobozzal el is használtam belőle. A hónaljam nekem is barna foltos lett, majd elkezdett hámlani, de elmúlt magától teljesen. Közvetlen borotválás után felkenve maximum 2x okozott irritációt. A tisztán vásárolt teafa olajra egyébként ráírják, hogy bőrirritációt okozhat. Váltottam a citrusos változatra, attól egyelőre nincs probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Panka20

2020. április 17.

Néhányszor használtam csak, mert nagyon csúnyán kipirosodott és bedagadt tőle a bőröm. A pirosság elmúltával pedig egy barna folt lett a hónaljamon, amit azóta sem sikerült eltüntetni. Nagy csalódás, mert alumínium-mentes dezodort kerestem, és sajnos a mennyiség csökkentése sem oldotta meg a problémát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

zsizi

2020. április 11.

A gerániumos testvér jobban bejött, ennek túl erős és picit irritáló a teafaolaj miatt az illata. Nagyon szuper termék egyébként, csak az illata miatt nem veszem már, viszont alapvetően jár az 5* ennek is.

kb. 3 év használat után update:

SOHA TÖBBET! Irritációt, sebesedést, kipattogást, hámlást okozott! Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

kb. 3 év használat után update:

hovirag

2020. február 10.

Az elején nagyon szerettem ezt a dezodort, minden jól működött,még csak nem is csípett. De egy idő után valahogy olyan volt, mintha nagyon eltömítette volna a pórusaimat. A szagok meggátolásában nem vált be, ráadásul tusoláskor is alig tudtam tőle megszabadulni. Többet nem veszek ilyet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

rokamokus

2020. február 2.

Nagyon jó izzadásgátló citrusosnak jobb az illata , de a hatás ugyanaz. Nekem is egy idő után elkezdett száradni tőle a bőröm és bebarnult, majd viszketett . Ekkor egy fürdés után mikor jól kiáztam szivaccsal ledörgöltem a száraz részt, utána pár nap szünet és ismer hónapokig működik a cucc. Szerintem shea vaj és szódabikarbóna keveréke ugyanezt a hatást érné el. A marka stiftjét is kipróbáltam de az semmit nem ért, sajnáltam mert néha uncsi ez az ujjal kenegetés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

vargaalex94

2020. január 22.

Imádom az illatát, alumíniummentességéhez képest nagyon jól fedi a szagokat. Hétköznapra teljesen tökéletes, télen, és hideg idôben most jól teljesít. Az eddigi legjobb alumíniummentes dezodor, azok közül, amiket eddig használtam :) (citrusos változatának illata nekem nagy csalódás volt..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Katakata2

2019. november 20.

Evek ota hasznalom ezt a deot (nem csak ebben az illatban). A szagokat 100%-ig semlegesiti, abszolut megbizhato, ami aluminium-mentes deoknal kesz csoda. A tegely aljan mar kicsit kevesbe kremes, gondolom oda jobban leulepszik a szodabikarbona, igy erzekenyebb boruek vigyazzanak a kenesenel. Neha a szodabikarbona nekem is irritaciot okozott, de 2 nap szunet utan ujra problema nelkul tudtam hasznalni. Amugy halkan megsugom, h egy kis vizes kezzel felvitt szodabikarbona ugyanennyire hatasos, bar nyilvan kevesbe kenyelmes es illatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

chistani

2019. szeptember 6.

Up.: Sajnos a doboz vége felé észrevettem hogy kicsit pirosodik a hónaljam. Az egyik jobban, aztán barnás foltokban kopik...még most is:S Nem tudtam sokáig mitől van, mert már régóta ezt használtam. De aztán utána olvastam és tessék ez a deo a lúdas. Kiütött. Az irritáció mellett olyan brutál kénes-szúros szagom volt, hogy volt hogy inkább lezuhanyoztam! Ez az ami leginkább zavart! Most szüneteltetem, de adok neki még egy esélyt, néha aláhidratálok. Ha igy sem kuka -mind a két doboz..:s

Szuper, szeretem! :) nem okozott irritációt, jó az illata, Teszteltem és tényleg jobban véd az "izzadság szag" ellen, mint a többi NEM natúr deo, mert ugye a deoknak nem az a dolguk, hogy egyáltalán ne izzadj, hanem hogy a kellemetlen szagokat semlegesítse, elfojtsa. Megéri, környezetkímélő és nem tartalmaz káros anyagokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

saliz

2019. szeptember 5.

Nekem ez A Dezodor. Egyszerűen imádom az illatát, és (nem vagyok nagyon nagyon izzadós) engem képes egy hosszú nyári nap után is (szőrtelenítetten) szagmentesen tartani. Egyszerű, letisztult, szép összetevők, MAGYAR! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)