Olivia

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ophelia, Módosítva: 2016. április 13.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Szódabikarbónát és shea-vajat tartalmazó természetes dezodor, amely egyszerre hidratáló és nedvesség megkötő hatású. A levendula és teafa olaj pedig frissítő és fertőtlenítő.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eni25

2021. március 18.

*****Update 2 év után*****
Tökéletes még mindig. 2 év alatt összesen 1 mini kiszerelést, 1,5 nagyot használtam el. Semmi szag, pedig közel 15 évig kerestem megfelelő natúr dezodort. Nagyon hálás vagyok érte. ^_^

EGYSZÓVAL : TÖKÉLETES, eddig még.!
Kicsit több mint 2 hete használom!
Félve írom le ezt a mondatot, mert 8 éve keresem a megfelelő natúr deót és úgy érzem megtaláltam. Az alsó kategóriától kezdve a nagyon jó közép kategóriáig (5000 ft-ig ) minden féle natúr deót megvettem már és ez az egy ami eddig bevált. Nagyon izzadok, főleg stresszre és hidegben és hihetetlen, hogy levendulaillatú a bőröm még egy rohangálós nap után is. Izzadok de tényleg nem vagyok nagyon büdi, pedig aztán tudnék mit mesélni. (10 éves korom óta használok dezodort..muszájból..)
Én borsónyi mennyiséget használok este és reggel is...
Nagyon remélem,hogy nem tapasztalom azt amit lentebb írtak...de ha mégis, akkor aktualizálom az értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

*****Update 2 év után*****

EGYSZÓVAL : TÖKÉLETES, eddig még.!
Kicsit több mint 2 hete használom!
Én borsónyi mennyiséget használok este és reggel is...

mafalda

2021. február 7.

Egyik munkatársam ajànlotta. Itthon néztem h unisex, miután egész nap bár kellemes de inkább férfi illatra hajazó illatot véltem felfedezni magamon. Bár az izzadást nem teljesen, a szagosodást maximálisan megakadályozta. A parfümöm mellett inkább ezt éreztem magamon. Így legközelebb egy gyengébb illatú társát próbálom ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

ainatol

2020. december 6.

Sok éve használom, alapvetően bevált. Kis spatulát is csomagolnak a dobozba, amivel könnyen szedhető egy adag. (Nagyon kevés kell belőle.) Nem irritálja a bőröm, nincs izzadságszagom. Az illata hamar elillan, de a hatása jó. Mini kiszerelésben is árulják a bioboltban, egy olyat hordok mindig a táskámban, ha netán szükség lenne rá (nem szokott).
A pontlevonás oka: a szódabikarbónás réteg leülepszik a tégely aljára. Ezért amikor elkezdem használni, csak a krémes réteg kenődik fel, amiben kevés a hatóanyag, ezért izzadok. Amikor a tégely aljára érek, ott pedig porzik a hónaljam a szódabikarbónától. Ez ügyben pár éve írtam a gyártónak, aki azt válaszolta, hogy olvasszam meg, kevergessem és hűtsem ki. De nem gondolom, hogy a hibás gyártási folyamatot nekem kellene korrigálni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

norisz

2020. november 2.

Másfél éve használom ezt a fajtát, a klasszikus (környezetre és a bőrre is káros) dezodort váltottam vele. Fontos szerintem, hogy ha valaki a klasszikus deokról vált, kell h legyen türelme. Kb 1 hónap mire az a sok nehézfém ami van a klasszikusokban, kiürül. Egyébként elég izzadós vagyok, úgyh magasra raktam a mércét, de valami csodásan bevált. Nekem semmilyen irritációt nem okozott, amúgy is rendszeresen használom a levendulaolajat és a teafaolajat a bőrömön, hozzá vagyok szokva (igen, ehhez szoktatni kell magad, pláne ha érzékeny bőrű vagy, ez nem jojobaolaj!!) VISZONT!! ennél hatásosabb dezodorom még sose volt. Amint kiürültek belőlem a méreganyagok és már csak ezt használtam, egyszer sem!! volt olyan h büdösre izzadjam magam, pedig másfél év alatt aztán tényleg mindenféle helyzetet leteszteltem :)) Párom is váltott, pedig ő teljesen elzárkózott eleinte ezektől az alternatíváktól, de a karanténban rászánta magát hogy átváltson és azóta is imádja, nincs az a stresszes nap vagy sportolás ami kifogna ezen a kis krémen. Ami fontos, hogy mivel levendula + teafaolaj, ha napra mentek, NE használjátok (ez a nehézfémes deoknál ugyanígy, sőt, különösen fontos), de gondolom ezt másnál is evidens, hogy pl napozáshoz nem használunk deot :)) összességében, mindenkinek szívből ajánlom. Ha valaki esetleg "előpróbálná" a természetes deokat, kezdésnek tudom javasolni magában a teafaolajat (óvatosan, szokni kell!), nekem az is csodát tesz (és a "szaga" csak pár percig marad fent a bőrön, nem fog napközben zavarni).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

zzsofi

2020. július 27.

Bő 1 éve használom, ezalatt bizonyíthatott házfelújítás alatt a kánikulában, egész napos túrákon, stresszes helyzetben, télen a zsúfolt túlfűtött vonaton nagykabátban, stb. Soha nem csalódtam. Ez az első olyan dezodorom, amiből tényleg elég csak reggel használni egy picit, és teljesen megakadályozza a kellemetlen szagokat.
A kézzel kenős felvitel eleinte fura volt, de hamar megszoktam, végülis a legtermészetesebb dolog, hogy krémeket kézzel kenek a bőrömre.
Az illata finom, de nem tolakodó, lehet parfümözni is mellé. Jók az összetevők, tetszik a csomagolás.
Nekem még egyetlen dezodor se működött, ami a szagokkal való harcot illeti - ez tökéletesen működik. Ráadásul extrém könnyen kiszárad a hónaljam, ez a deo viszont végre nem kezdi ki.
Összességében imádom, szuper termék.
(A citrusos verzió valahogy nem vált be, kevésbé volt hatékony és szárított is.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Összességében imádom, szuper termék.

kibo805

2020. június 8.

Sokáig úgy éreztem, hogy életem dezodorjába botlottam bele, 3 dobozzal el is használtam belőle. A hónaljam nekem is barna foltos lett, majd elkezdett hámlani, de elmúlt magától teljesen. Közvetlen borotválás után felkenve maximum 2x okozott irritációt. A tisztán vásárolt teafa olajra egyébként ráírják, hogy bőrirritációt okozhat. Váltottam a citrusos változatra, attól egyelőre nincs probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Panka20

2020. április 17.

Néhányszor használtam csak, mert nagyon csúnyán kipirosodott és bedagadt tőle a bőröm. A pirosság elmúltával pedig egy barna folt lett a hónaljamon, amit azóta sem sikerült eltüntetni. Nagy csalódás, mert alumínium-mentes dezodort kerestem, és sajnos a mennyiség csökkentése sem oldotta meg a problémát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

zsizi

2020. április 11.

A gerániumos testvér jobban bejött, ennek túl erős és picit irritáló a teafaolaj miatt az illata. Nagyon szuper termék egyébként, csak az illata miatt nem veszem már, viszont alapvetően jár az 5* ennek is.

kb. 3 év használat után update:

SOHA TÖBBET! Irritációt, sebesedést, kipattogást, hámlást okozott! Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

kb. 3 év használat után update:

hovirag

2020. február 10.

Az elején nagyon szerettem ezt a dezodort, minden jól működött,még csak nem is csípett. De egy idő után valahogy olyan volt, mintha nagyon eltömítette volna a pórusaimat. A szagok meggátolásában nem vált be, ráadásul tusoláskor is alig tudtam tőle megszabadulni. Többet nem veszek ilyet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

rokamokus

2020. február 2.

Nagyon jó izzadásgátló citrusosnak jobb az illata , de a hatás ugyanaz. Nekem is egy idő után elkezdett száradni tőle a bőröm és bebarnult, majd viszketett . Ekkor egy fürdés után mikor jól kiáztam szivaccsal ledörgöltem a száraz részt, utána pár nap szünet és ismer hónapokig működik a cucc. Szerintem shea vaj és szódabikarbóna keveréke ugyanezt a hatást érné el. A marka stiftjét is kipróbáltam de az semmit nem ért, sajnáltam mert néha uncsi ez az ujjal kenegetés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)