Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes ylang-ylang illóolaj 100%-os tisztaságú, minőségi hígítatlan termék.

Az ylang-ylang a szerelem virága. Édeskés virágillatának köszönhetően tökéletes természetes parfüm. Afrodiziákum hatását kiemelheted, ha testvajainkhoz vagy bázisolajainkhoz adva testápoló- vagy masszázsolajat készítesz belőle. Használd fürdés után, masszírozd át vele az egész tested (vagy párod testét), mellyel vágyfokozó hatása mellett feloldhatod a testi és a lelki görcsöket is. Használata emellett enyhíti az álmatlanságot, antiszeptikus, nyugtató és harmóniateremtő hatással is van a szervezetre.

Kiszerelés: 10 ml

TheGirl

2018. október 31.

Először kicsit erős és fura volt az illata számomra, de utána megkedveltem. Én azért vettem, hogy a samponomhoz csepegtessek belőle egy kicsit, ezzel fokozva a faggyútermelését a fejbőrömnek. Eddig úgy tűnik bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.