Ombia

Ár:   229 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2016. április 23.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szépítő eszközök

Kozmetikai vattakorong mikroszálakkal: különösen puha felülettel rendelkezik. A speciális mikroszálak kényelmes és alapos tisztítást tesznek lehetővé.

Dermatológiailag ellenőrizve.

ausmorzs

2019. július 30.

Sajnos én is tapasztaltam enyhe fokú szétmállást , ázást.
Ettől eltekintve a funkciójának megfelelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Sajnos én is tapasztaltam enyhe fokú szétmállást , ázást.
Ettől eltekintve a funkciójának megfelelt.

Caitlin1222

2019. július 10.

A kék változatot annyi nem szeretem, mert nagyon sok folyadékot magába szív (és nem olcsó a micellás víz). A rózsaszín változata jobban bejött (ez ugyan nincs fent az oldalon, de részemről 5 csillag), kevesebb folyadékkal is jól használható. Nekem nem érzékeny a bőröm, így ebben a tekintetben nem érzek nagy különbséget az egyes vattakorongok között, a rózsaszín sem tűnt érdesebbnek a kéknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 10.

Luna1024

2019. február 7.

Nagyon nem szerettem, szerencsére kezd elfogyni, és ennek kimondottan örülök. Korábban sose gondoltam volna, hogy vattakorong és vattakorong között olyan nagy különbségek lehetnek, de aztán találkoztam ezzel, és rájöttem, hogy igenis lehet ebből retteneteset készíteni. :D Teljes mértékben egyetértek az előttem szólókkal: annak ellenére, hogy "extra soft" van ráírva, kifejezetten kellemetlen érzés a bőrön... Nem mondom, hogy elviselhetetlen, de karistolja, bántja a bőrömet, mintha valami szemcsés fizikai bőrradírral próbálnám "letakarítani" róla a szennyeződéseket... A szem körüli bőrön különösen kellemetlen, és szerintem nem is ajánlott használni. A másik, ami nagyon nem tetszik az, hogy foszlik össze-vissza: egyrészt, a korong könnyen szétjön két részre, ha nem elég óvatosan szeded ki a tartókából, másrészt - és ez a fő problémám igazából - apró, fehér szöszöket hagy a bőrömön, amikor törlöm le a micellás vízzel átitatott koronggal az arcomat! Így elég haszontalan az arctisztítás, ha ahelyett, hogy segítene eltűntetni a bőrről a piszkot, még inkább meg is fejeli néhány szösszel a folyamatot...
Jó tulajdonsága annyi, hogy olcsó, könnyen hozzáférhető, és szerintem nem szív túl sokat magába a termékből... Ennyiben ki is merült a pozitívumok listája.

Igazából a rózsaszín verziót szerettem volna megvenni, aztán amikor hazaértem, és kipróbáltam a bőrömön, akkor jöttem rá, hogy rosszat emeltem le a polcról... :D Legközelebb lehet, hogy teszek egy próbát a rózsaszín verzióval, de ezt semmiképp nem fogom újravenni, a maradékot szerintem elhasználom körömlakk lemosásra. Még szerencse, hogy csak 230 Ft-ba "fájt"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

fagas

2019. január 24.

Ez valami rettenet - legalábbis szerintem. Durva, iszonyat gyorsan szétázik-szétmállik így tök gazdaságtalan, 5-6 korong szükséges egyetlen, alapos arctisztításhoz...:-( Nem, semmiképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 24.

Brunooka

2018. október 22.

Ez a kedvenc vattakorongom.

A másik rózsaszín változat viszont borzalmas. Anyukám szokta azt a fajtát venni. Vékony, durva tapintású, könnyen átázik már kevesebb terméktől is,inkább 1 mm vastag smirglilaphoz hasonlítanám, mint vattakoronghoz. Ha valamit le akarok tisztítani vele, az első dörzsölő mozdulattól elkezd “hámlani” az anyag, mire az arcom végére érek teljesen szétmálik... éppen ezért a szokásos 1-2 korong helyett 3-4-5-t kell használnom...

De ez ezeknek az ellentetje, puha, sok anyagot magába szív és a szennyeződést is szépen lehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Ez a kedvenc vattakorongom.

anneshirley

2018. augusztus 8.

"Extra soft" helyett inkább "extra scratchy" feliratot illene feltüntetni a csomagoláson. Olyan érzés használnom, mint egy durvább dörzsis arcradírt. Ráadásul extrán környezetszennyező, mivel a pamuttal bekeverve le nem bomló poliésztert is tartalmaz. Olcsó, és nem nyel el sok terméket, de számomra ennyiben ki is merülnek a pozitívumok. Benzines folttisztításhoz majd elhasználom a maradékot, de az arcomhoz többet nem érhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Vicus

2018. augusztus 3.

Hiába írják puhának, de mégis egy-egy szál nagyon meg tudja karcolni a szem körüli érzékeny részt, tehát sminklemosásra nem annyira ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

detti23

2018. június 11.

Inkább pont hogy különösen érdes a felülete. Egyáltalán nem vált be, nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

csipkebogyo63

2018. február 15.

Nem pont ezt, hanem a rózsaszínt használom. Csak ezt veszem, puha és jó árban van nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 15.

wildrose

2018. február 1.

Meglehetősen vékony, ebből kifolyólag könnyen átázik, és bár puha, de kicsit zavar, hogy nem 100% pamuttartalmú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 1.