Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kumcsyka, Módosítva: 2020. február 7.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Ecsetek

A kiváló minőségű 7-darabos Ombia Cosmetics ecsetkészlet válogatott ecsetformákat tartalmaz, melyek elengedhetetlenek a tökéletes sminkhez: egy púderecset az arc és a dekoltázs nagy felületére való felvitelhez, egy pirosítóecset az arccsont kiemelésére, egy széles szemhéjecset a szemhéjpúder felviteléhez az egész szemhéjra, egy kerek szemhéjecset az árnyékoláshoz, valamint keskeny szempillatövek kiemeléséhez, egy rúzsecset a tökéletes ajaksminkhez, valamint egy szemöldök kefe szemöldökformázáshoz.
Minden ecset szőrminőségét speciálisan az igénybevételnek megfelelően alakították ki.
Az elegáns bőrhatású táska minden kézitáskához illik, és a zipzárnak köszönhetően könnyen összezárható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Audry1

2019. szeptember 15.

Ajándékba kaptam. Szerintem megtalálható benne minden fontos ecset és eszköz, nem rosszabb minőségben, mint máshol. Ár/érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

katagali92

2017. február 20.

Annyira jó volt ez az ecsetkészlet, hogy valami hihetetlen. Extra puha ecsetvégek, könnyen tisztítható, minden megvolt benne. Kàr hogy màr nem kapható... :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

shinigami:3

2014. november 3.

Pár éve vettem egy kinti Hoferban. Le volt akciózva mert utolsó darab volt és azt hiszem 4 euróért. Ez volt az első ecsetkészletem. Jó minőségű. Mostanra picit elhasználódtak de mai napig végzik a dolgukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 3.