Ombia

Ár:   265 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csokikrém, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szépítő eszközök

A két egymást kiegészítő oldallal rendelkező Ombia Cosmetics Duo Wattepads ideális lesminkeléshez, illetve az arc és a körmök letisztításához. A szerkezet és a mikroszálas rész segítségével még az erős arckikészítés is alaposan, és egyidejűleg finoman távolítható el.

Dermatológiailag tesztelt. 60% pamut, 20% mikroszál poliészterből, 20% poliészter

fagas

2019. május 14.

Ez azért sokkal jobb, mint a kék verzió, nem foszlik szerte-szét idő előtt, nem ázik át túl gyorsan, szóval, lehet vele "dolgozni". Néha ugyan karcol, de még így is ráver a másikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

mollimo

2019. április 20.

Ez a legjobb azok közül, amiket eddig kipróbáltam, most már csak ilyet veszek. Nem bolyhosodik, szöszösödik ki a használat során. Szeretem hogy kétféle oldala van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Platina890413

2019. április 19.

Nagyon szeretem. Minőségben a legjobb szerintem,az ára meg nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Nagyon szeretem. Minőségben a legjobb szerintem,az ára meg nagyon baráti.

CrazyKid

2019. április 14.

Tökéletes, nem szakad, nem bolyhosodik és nem szívja be az egész tonikot, vagy amit épp ráöntök. Kis multifunkciós darab. Nem dörzsöl durván és a csomagolása is jó, nem hullanak ki az alján a korongok, és van kis akasztója is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Vanessza0420

2019. január 27.

Rettenetesen olcso, viszont nagyon jo. Minosege tokeletes, megfeleloen vegzi a dolgat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

BaNK

2019. január 26.

Én nagyon szeretem. Két lépéses arctisztításnál használom - a második lépésnek. A micellás vízzel tisztítom le a maradék sminket. Nekem bevált. Pont azt szeretem benne, hogy a felülete érdesebb, így maradéktalanul leszedi a sminkmaradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Brunooka

2018. október 22.

Borzalmas. Anyukám szokta ezt a fajtát venni. Vékony, durva tapintású, könnyen átázik már kevesebb terméktől is,inkább 1 mm vastag smirglilaphoz hasonlítanám, mint vattakoronghoz. Ha valamit le akarok tisztítani vele, az első dörzsölő mozdulattól elkezd “hámlani” az anyag, mire az arcom végére érek teljesen szétmálik... éppen ezért a szokásos 1-2 korong helyett 3-4-5-t kell használnom. Én az rózsaszín változatot szeretem, ez kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

sailorluna

2018. augusztus 10.

nagyon rendben van, olcsó és nagy adag, mégsem gagyi a minősége. tonikozáshoz használom, tökéletes, de a körömlakk lemosásánál néha szétjön a dörzsöléstől. nem túl vastag, nem túl vékony, finom puhi, nem karistol, le van zárva a vége, így nem válik ketté, nem esik szét. nagyon megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Enne

2018. augusztus 4.

Mindenben verhetetlen! Nagyon régóta használok vattakorongot, de néhány hónapja úgy jártam, hogy épp elfogyott és Aldiba sokat járunk, így a kozmetikumos polchoz léptem, hátha forgalmaznak ilyesmit. Meglepődtem, mert nemcsak ezt, de még sok más kozmetikai termékük is van, és ahogy ide feljöttem és beírtam a márkanevet, elképedve látom, hogy sok-sok oldalnyi termékről van szó... Na de vissza a koronghoz. Láttam, hogy 140 darabot vesztegetnek aprópénzért!, és gondoltam, ilyen áron nem lehet valami nagy szám (vettem már ócska vattakorongot nem egyszer). Nos, tévedtem. Ez egy kivételesen igényes termék, a csomagolásán át a tartalmáig és a hatékonyságáig tökéletes. A korong maga tapintásra szinte textiles, erős és többszöri törölgetés-dörzsölés hatására sem málik vagy esik szét, és gyönyörűen magában tartja a szennyeződést. S mindezt a minőséget tényleg párszáz forintért adják. Most fog elfogyni, de azonnal újraveszem. Hozzáteszem, abban az időszakban beszereztem egy nagy csomag DM sajátmárkásat is, aminek az ára többszöröse volt ennek, és az fele ilyen sincs. Az Aldi-s termékek már nem először ejtenek ámulatba, gyakran járunk oda, már vásároltam ruhát is az élelmiszereken kívül, de a kedvencem egyértelműen a Silcada bokaharisnyájuk (mostmár emellett). Szintén pazar minőség és alacsony ár, tökéletesen passzoló árnyalat, amiből mindig kapni, és nem éppen akkor fogy el, amikor nagyon kellene. Be vagyok belőle tárazva. Sok-sok csillag ezeknek a termékeknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

writa

2018. március 17.

A kéket használom. Véletlenül vettem meg, de nem bántam meg. Szuper termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

A kéket használom. Véletlenül vettem meg, de nem bántam meg. Szuper termék!